Ugly Americans
87/100 - 9×

Ugly Americans

Animovaný americký seriál. Mark Lilly je sociálním pracovníkem, který novým obyvatelům – lidským i „jiným“ – pomáhá s adaptací v alternativním New Yorku. Práce je to stresující a plná upírů, zombií, vlkodlaků, robotů, mořských panen a dalších potížistů z hororů a sci-fi a k pohodě Markovi nepomáhá ani jeho zombie spolubydlící a démonická přítelkyně.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Comedy Central | 30 minut

Callie Maggotbon

Callie Maggotbon

Callie Maggotbone je Markova přímá nadřízená a také jeho přítelkyně, jež mu občas vyčítá, že je příliš slabošský. Dívka, která přesně neví, co chce, a také pekelná potvora v dobrém slova smyslu, jelikož její otec je nejlépe hodnoceným nohsledem samotného Ďábla. Neboť je Callie produktem spojení démona a lidské matky, která byla zdrogována kultem, je neustále v konfliktu se svou lidskou stránkou. Táhne ji to k milému Markovi, ale ve svém srdci cítí, že nevyhnutelně skončí s někým jako je Twayne Boneraper.

Dabuje: Natasha Leggero

Foto: Comedy Central

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama