Ugly Americans
87/100 - 9×

Ugly Americans

Animovaný americký seriál. Mark Lilly je sociálním pracovníkem, který novým obyvatelům – lidským i „jiným“ – pomáhá s adaptací v alternativním New Yorku. Práce je to stresující a plná upírů, zombií, vlkodlaků, robotů, mořských panen a dalších potížistů z hororů a sci-fi a k pohodě Markovi nepomáhá ani jeho zombie spolubydlící a démonická přítelkyně.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Comedy Central | 30 minut

Leonard Powers

Leonard Powers

Leonard Powers je několik století starý čaroděj, jehož cesta jej nějakým způsobem zavedla k sedavé práci v newyorském Oddělení integrace. To Leonardovi velice vyhovuje, jelikož jeho primárním životním cílem je chlastat a zůstat nezpozorován. Ve skutečnosti neudělal žádnou práci už roky spoléhaje na Marka (a svůj Čarodějnický spolek), že mu zachrání zadek. Leonardův bratr je slavný kouzelník Christ Angel – hlavní důvod, který v něm nashromáždil tolik rozmrzelosti a nutkání pít.

Dabuje: Randy Pearlstein

Foto: Comedy Central

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama