Ugly Americans
87/100 - 9×

Ugly Americans

Animovaný americký seriál. Mark Lilly je sociálním pracovníkem, který novým obyvatelům – lidským i „jiným“ – pomáhá s adaptací v alternativním New Yorku. Práce je to stresující a plná upírů, zombií, vlkodlaků, robotů, mořských panen a dalších potížistů z hororů a sci-fi a k pohodě Markovi nepomáhá ani jeho zombie spolubydlící a démonická přítelkyně.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Comedy Central | 30 minut

Mark Lilly

Mark Lilly

Mark Lilly je sociálním pracovníkem na newyorském Oddělení integrace a také nováčkem na Manhattanu. Nedávno se přestěhoval do svého prvního bytu se dvěma ložnicemi, aby shledal svého spolubydlícího masožravým zombíkem. Taková jsou úskalí inzerátů. Navzdory frustracím z práce, ve které jeho šéf Twayne Boneraper zredukoval personál sociálních služeb na pouhopouhé dva lidi, si udržuje pozitivní přístup. Má nestálý vztah se svou přímou nadřízenou, atraktivní a naprosto šílenou démonkou Callie Maggotbone.

Dabuje: Matt Oberg

Foto: Comedy Central

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama