Ugly Americans
87/100 - 9×

Ugly Americans

Animovaný americký seriál. Mark Lilly je sociálním pracovníkem, který novým obyvatelům – lidským i „jiným“ – pomáhá s adaptací v alternativním New Yorku. Práce je to stresující a plná upírů, zombií, vlkodlaků, robotů, mořských panen a dalších potížistů z hororů a sci-fi a k pohodě Markovi nepomáhá ani jeho zombie spolubydlící a démonická přítelkyně.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Comedy Central | 30 minut

Randall Skeffington

Randall Skeffington

Randall Skeffington, Markův spolubydlící, se dobrovolně stal zombíkem ve snaze získat roztomilé děvče, které posléze začalo ujíždět na warlocky. Nyní nezaměstnaný a nemrtvý tráví své dny děláním podivínských práciček, aby vůbec zaplatil nájem. Randall pochází z Jižního Jersey, radikální anti-zombie komunity, což ho nutí skrývat svůj současný stav před svými rodiči, zvláště otcem. Opakovaně mu uhnívají části těla, a tak mu nezbývá nic jiného, než hledat náhrady na místním blešáku.

Dabuje: Kurt Metzger

Foto: Comedy Central

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů