Vítěz
0/100 - 0×

Vítěz

Nejmocnější muž Slovenska se vzdává postu premiéra u politické kariéry. Snaží se zpět začlenit do normálního života a převzít kontrolu nad vlastní rodinou. Brzy však pochopí, že ani jeho rodina ho nepotřebuje.

Slovensko | 2023 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | SkyShowtime | 33 minut
žánr
Komedie

Bavte se se slovenskou novinkou Vítěz od SkyShowtime

Bavte se se slovenskou novinkou Vítěz od SkyShowtime

Streamovací služba SkyShowtime přišla se svou první slovenskou seriálovou novinkou. Podívejte se, jak dopadne premiér, který se rozhodne odejít do důchodu.

0 0
17.9.2023

I streamovací služba SkySkowtime se snaží bojovat o publikum v české a slovenské republice. Právě proto na začátku září přišla s novou komedií Víťaz. U nás seriál najdete pod názvem Vítěz.

V seriálu se představí Viktor Hudák, který právě končí v roli premiéra Slovenska a odchází do politického důchodu. První dny pro něj nebudou jednoduché. Bude si totiž muset zvyknout, že je zase normální člověk. Stejně tak si jeho rodina bude muset zvyknout, že je zase doma.

Streamovací služba SkyShowtime uvedla seriál Vítěz, Foto: Skyshowtime

Vítěz bude mít šest epizod, které vychází postupně. Každý týden se dočkáme jedné epizody.

Zdroj anotačního obrázku: SkyShowtime

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama