Welcome to the Family
47/100 - 3×

Welcome to the Family

Když Molly Yoder (Ella Rae Peck – Gossip Girl) odjede na vysokou, jsou její rodiče Dan (Michael O'Malley – Glee) a Caroline (Mary McCormack – The West Wing) štěstím bez sebe, že mají konečně klid a čas na sebe. Když se ale jejich dcera vrátí s tím, že je těhotná a přivede na návštěvu rodiče otce dítěte, všechno se obrátí naruby. Tvůrci seriálu jsou Mike Sikowitz (Rules of Engagement, Friends) a Jamie Tarses (Happy Endings, Franklin & Bash).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 25 minut


Recenze pilotu [60%]

Recenze pilotu [60%]

Když vaše dcera, která čerstvě dokončila střední školu, neplánovaně otěhotní s třídním premiantem, zcela jistě vám to obrátí život naruby. Nebo aspoň o devadesát stupňů. Pro Yoderovy a Hernandezovy to platí stejně. Když se totiž mají obě rodiny spojit, aby svým potomkům v těžké životní situaci pomohli, zdá se to zcela nemyslitelné.


0 0
16.9.2013

Molly Yoderová (Ella Rae Peck – Gossip Girl) v životě nepobrala příliš rozumu a pro ni i pro její rodiče je tak trochu překvapením, že vůbec dodělala střední školu. Junior Hernandez, její přítel, je přitom jejím úplným opakem. Pochází z dobré rodiny, která si na vzdělání zakládá a nemůže se dočkat, až syn odjede studovat na prestižní vysokou školu, kde bude jejich jménu dělat radost. Vše se ale zvrtne ve chvíli, kdy Junior zjistí, že je Molly těhotná.

Yoderovi (Michael O'Malley z Glee a Mary McCormack z The West Wing) se tak krom zjištění šokujícího faktu musí poprat i s tím, že do rodiny musí přijmout nejen Juniora, ale i jeho rodiče (Ricardo Chavira z Desperate Housewives a Justina Machado ze Six Feet Under). Obě rodiny jsou přesně tak rozdílné, jak jen si dovedete představit, což samozřejmě vede k tomu, že otcové se navzájem hrdě nesnáší a matky se spojí stěžováním si na dětinskost svých drahých poloviček.


Připravte se na to, že vtipy jsou lehce prvoplánové, avšak nepostrádají úplně vtip. Problém je spíše s celým stěžejním dějem, který se chvílemi utápí v patosu a stereotypu. Pitomé situace tak prakticky zachraňuje hlavně Michael O'Malley, kterému komediální role skutečně sedí. Zbytek ale není nic jiného, než něco, co jsme tu už několikrát viděli a nic nás na tom nepřekvapí. Kolize dvou rodin je tak sice úsměvnou oddychovkou, u které nemusíte vůbec namáhat mozek, avšak pro diváka, který hledá o pár úrovní lepší a inteligentnější zábavu, tento nový sitcom stanice NBC nepřináší zhola nic nového.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!