What Remains (Dům podezřelých)
90/100 - 6×

What Remains(Dům podezřelých)

Když se Michael a Vidya, kteří čekají dítě, nastěhují do svého nového bytu na Coulthard Street, zarazí je, že k nim ze stropu proniká něco, co nevypadá zrovna příjemně. Záhy oba zjistí, že v bytě č. 5 leží rozkládající se tělo dívky, po které se až podezřele příliš dlouho nikdo nesháněl. Pro detektiva Lena Harpera tak jeho poslední týden před penzí začíná záhadné vyšetřování v domě plné podivných obyvatel.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 60 minut

S01E04: Episode 4

S01E04: Episode 4

Čtyřdílné drama dospělo k šokujícímu závěru.

sk
15.9.2013
1 hodina

S obyvateli Coulthard Street, kteří se pohybovali a vyšetřování Melissovy smrti je nyní kompletní, Len považuje za těžké se pustit. Když podezřelý udělá šokující přiznání, Len pochybuje o výsledku a jde do extrémních délek, aby vyřešil případ dříve, než bude příliš pozdě. Když narazí na skrytou minulost jednoho z obyvatel, musí se odvolat na své bývalé kolegy, aby pomohl zatknout. Jsou obyvatelé ulice Coulthard stále v nebezpečí? A co je důležitější – kdo opravdu zavraždil Melissu Youngovou?

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama