All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie "JR" Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Martin Bobb-Semple (Orlando "Lando" Johnson)

Homecoming bohužel skončí třetí řadou

Homecoming bohužel skončí třetí řadou

Už i poslední seriál stanice The CW, který doposud neznal svůj osud, se dozvěděl, jak se o něm vedení rozhodlo. Bohužel to nejsou dobré zprávy, jelikož po nadcházející třetí sérii už žádná další pro All American: Homecoming nevznikne.

0 0
6.6.2024

Před nedávnem jsme se dozvěděli, kdy přesně třetí řada All American: Homecoming odstartuje a jelikož šlo o seriál, který poběží během léta, mohli jsme očekávat, že se stanice o osudu tohoto seriálu rozhodne až po odvysílání několika epizod. Jeho starší sourozenec All American byl před pár dny prodloužen pro další sérii a Homecoming byl tudíž jediný seriál z The CW, který svou budoucnost doposud neznal. To už ale neplatí.

Stanice oficiálně oznámila, že čtvrtou řadu seriálu už nenadělí a nadcházející třetí řada tudíž bude pro něj poslední. Je určitě škoda, že toto rozhodnutí nepadlo mnohem dříve, aby se hervi i tvůrčí tým na to připravili a pokusili se třetí řadu zakončit nějak přívětivě. Takhle je totiž jasné, že konec uzavřený nebude. (Leda by se tvůrci pojistili a nenechávali konec moc otevřený pro případ, že by další sérii nedostali. – pozn. red.) Pro showrunnerku Nkechi Okoro Carroll je to velice smutná zpráva, neboť v pokračování doufala.

Jsem zničená, že All American: Homecoming nebude pokračovat dalšími díly a že nová série, která odstartuje v červenci, bude naše poslední. Nicméně jsem velice vděčná, že jsem mohla pracovat s úžasnými herci a štábem, abychom na obrazovky přivedli ve třech sériích autentický pohled na černošské univerzity. Vytvořili jsme tento seriál za účelem kultury a děkujeme našim věrným divákům a fanouškům, že tuto cestu podstoupili s námi. Chtěli jsme, aby naše komunita a naše děti (a jejich sny) mohly být viděny a oslavovány každým týdnem a jsme pyšní, že jsme tuto misi splnili. Obzvláště v parádní závěrečné sérii a nemůžeme se dočkat, až vám ji ukážeme. Takže s těžkým, avšak hrdým srdcem chci naposledy vyzdvihnout naše oblíbené Bringstonské Lvi!

(All American: Homecoming bohužel skončí třetí řadou. Foto: The CW)

Zrušení tohoto seriálu není v závěru tak překvapivé, protože seriál nedosahoval takových výsledků jako jeho starší sourozenec ani jako zrušený seriál Walker. Na druhou stranu mu stanice mohla dát šanci se během léta předvést a rozhodnout se na základě aspoň nějaké sledovanosti. All American: Homecoming se dočkal v USA vysílání na Netflixu stejně jako All American, kterému jeho popularita na streamovací službě napomáhá k prodloužení, nicméně vysílání Homecomingu nespadá do stejné smlouvy a kdyby vznikla čtvrtá série, už by se na ni smlouva s Netflixem nevztahovala a hned by byl seriál o něco nákladnější na přípravu. I to tedy hrálo roli v ukončení seriálu. Podle zástupců stanice se ale fanoušci mohou těšit na parádní třetí řadu, která je podle nich ze všech tří tou nejlepší.

Zdroj: Deadline

Mrzí vás, že seriál nebude pokračovat?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Svět All American

Reklama

Nepřehlédněte

Homecoming bohužel skončí třetí řadou

Homecoming bohužel skončí třetí řadou

Už i poslední seriál stanice The CW, který doposud neznal svůj osud, se dozvěděl, jak se o něm vedení rozhodlo. Bohužel to nejsou dobré zprávy, jelikož po nadcházející třetí sérii už žádná další pro All American: Homecoming nevznikne.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama