All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie "JR" Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Martin Bobb-Semple (Orlando "Lando" Johnson)

All American: Homecoming

All American: Homecoming je seriálem, který se zaměřuje na život studentů a profesorů historicky černošské univerzity Bringston. V centru dění stojí Simone Hicksová a Damon Sims, kteří jsou začínajícími studenty na této škole a oba se věnují sportovním disciplínám – ona tenisu, on baseballu. Oba a i další lidi okolo nich se musejí potýkat s nároky vysokoškolských oborů, jež studují, s životem daleko od domova a s počátky své fáze dospívání.

Seriál All American: Homecoming je spin-offem seriálu All American. Stejně jako jej, i Homecoming vysílá stanice The CW, a to od 21. února 2022. Za vznikem seriálu stojí Nkechi Okoro Carroll, která u sesterského seriálu působí v roli výkonné producentky a scenáristky. Stejné role zastávala i u seriálů Rosewood či The Resident.


(Plakát k první sérii. Foto: The CW)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Povedené, ale na svého staršího sourozence to nedosahuje.

webmaster
4.11.2022 | 23:06:05

Svět All American

Reklama

Nepřehlédněte

Homecoming bohužel skončí třetí řadou

Homecoming bohužel skončí třetí řadou

Už i poslední seriál stanice The CW, který doposud neznal svůj osud, se dozvěděl, jak se o něm vedení rozhodlo. Bohužel to nejsou dobré zprávy, jelikož po nadcházející třetí sérii už žádná další pro All American: Homecoming nevznikne.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama