All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin)

S02E03: Me, Myself & I

S02E03: Me, Myself & I

Simone ukazuje svou jinou stránku, která se neobejde bez povšimnutí, když se snaží získat zpět svou sílu na hřišti i mimo něj, ale musí se rozhodnout, zda je to ta nejlepší strategie. Damonovo odhodlání ignorovat svůj nevyřešený vztah s Jessiem vede ke konfliktu a nejistotě v týmu. Nečekaná návštěva přiměje Cama k zamyšlení o jeho rozhodnutí věnovat se hudbě, kvůli čemuž vyhledá Cam podporu u Keishy. Amara si zvyká na svou novou práci a obdrží anonymní kritiku, díky níž si uvědomí, že musí obětovat něco, co je pro ni důležité. Mezitím se JR a Nate navracejí ke svým minulostem, ale pro každého to má jiný výsledek.

cz sk
24.10.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Christine Swanson
Scénář: Alison McKenzie

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Leonard Roberts (Zeke Allen), Joe Holt (Jessie Raymond, Sr.), Martin Bobb-Semple (Orlando Johnson), Heather Harris (Gabrielle), Renee Harrison (Aqueelah), Diahnna Nicole Baxter (Dr. Pace), Taylor Polidore (Tootie), John Eric Bentley (Lucius Watkins), Asha Kamali (Tammy Hinds), Blake Brewer (Nico Logan), Lesette Latimer (Jerika),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že image Simone jako zly holky měl vic škody než užitku protože to jak byla na všechny drsna se odrazilo na všech jejich přatelich a take na jejim tymu když se nepodělila o strategii, jinak ta hadka na večeři u Amary byla fakt drsna a jsem zvědav jak to ted mezi všemi bude a taky jsem zvědav jestli se Damon usmiři s otcem.

redaktor
9.8.2023 | 17:33:52

Stav titulků

Epizoda S02E15: Diary

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Svět All American

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama