All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie "JR" Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Martin Bobb-Semple (Orlando "Lando" Johnson)

S02E02: No Love

S02E02: No Love

Jarní semestr je v plném proudu a Simone se už opět hašteří se svými spoluhráčkami, kvůli čemuž se musí rozhodnout, jak chce pokračovat dál. Damona stresuje, jak jeho rozhodnutí ovlivní lidi okolo něj, avšak jednu osobu asi zapomněl zvážit. Keisha se naplno ponořila do oboru tance, ale musí překonat překážku, kterou nepředvídala. Cam narazí na zádrhel s financemi a pomoc vyhledá u Amary, kvůli čemuž Amara prošetřuje onu situaci. Kouč Marcus se pouští do obtížného, avšak potřebného kroku správným směrem.

sk
17.10.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Ryan Zaragoza
Scénář: Cam'ron Moore

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Joe Holt (Jessie Raymond, Sr.), Derek Rivera (Santiago Reyes), Martin Bobb-Semple (Orlando Johnson), John Marshall Jones (Leonard Shaw), Diahnna Nicole Baxter (Dr. Pace), Taylor Polidore (Tootie), Jordan Rayanna Wells (Jade), Jamad Mays (tenisový kluk), Algerita Wynn (Robinette Joseph), KB Holland (Chuck), Zane Moyer (malý Damon), Shamori Washington (malý JR),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak si Simone myslela že ji Thea poštvala proti spoluhračkam ale nakonec se mylila a jsem zvědav jak si ji povede na kurtu, jinak nemělo chybu jak Jessie a Marcus přemluvili Shawa aby nechali Damona na Brigstonu a jsem zvědav co ted bude Damon dělat když někdo obsadil jeho misto, jinak jsem nečekal že Cam bude asistent rektorky.

redaktor
9.8.2023 | 16:45:40

Svět All American

Reklama

Nepřehlédněte

Homecoming bohužel skončí třetí řadou

Homecoming bohužel skončí třetí řadou

Už i poslední seriál stanice The CW, který doposud neznal svůj osud, se dozvěděl, jak se o něm vedení rozhodlo. Bohužel to nejsou dobré zprávy, jelikož po nadcházející třetí sérii už žádná další pro All American: Homecoming nevznikne.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama