All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin)

S02E01: We Need a Resolution

S02E01: We Need a Resolution

Po vánočních prázdninách se Simone vrací na Bringston a je připravená soustředit se čistě jen na tenis a zjišťuje, co opravdu obnáší být v top šestce. Damon stojí před rozhodnutím, které od svátků odkládal. Keishu štve, jak s ní Cam jedná, a proto se vrací ke svým starým způsobům a na poslední chvíli uspořádá silvestrovskou párty. Amara a kouč Marcus se mezitím snaží přizpůsobit svým novým okolnostem a výzvám.

cz sk
10.10.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Michael Schultz
Scénář: Nkechi Okoro Carroll

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Joe Holt (Jessie Raymond, Sr.), Asha Kamali (Tammy Hinds), Rashod Freelove (Keeshawn Stan), Brandon Middleton (Luca), Jennifer Jalene (terapeutka), Jamad Mays (kluk na párty),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu když se Thea dozvěděla že Damon ma v planu přejit na novou univerzitu a ji to neřekl a dobre bylo když Simone vyzvala na souboj i když ma problem s ramenem a stejně vyhrala, jinak bylo dobre pozorovat když Kiesha flirtovala se Spencerem aby Cam žarlil ale nakonec si to mezi sebou vyřikali a stejně tak nemělo chybu jak se porvali Damon s Jordanem a jsem zvědav co bude ted když se vratil Marcus a Damonovi potvrdili přestup.

redaktor
9.8.2023 | 15:53:04

Stav titulků

Epizoda S02E15: Diary

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Svět All American

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama