All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie "JR" Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Martin Bobb-Semple (Orlando "Lando" Johnson)

S02E04: We Shall Not Be Moved

S02E04: We Shall Not Be Moved

Když Cam vezme znepokojivý telefonát pro Amaru, Amara se okamžitě vrhá do akce a Bringston musí být uzavřen. Simone trápí, že se na Shayově prvním dni v jeslích může podílet pouze virtuálně, ale když kampus pohltí chaos, nalezne útěchu u někoho nečekaného. Damon dospěje k rozhodnutí ohledně svých biologických rodičů, což mu pomůže odhalit něco překvapivého. Keishe se nelíbí, jak se k Nate chová její přítel a když Nate zmizí, dělá si obavy. JR vzpomíná na svou bolestivou minulost, což ho přinutí popřemýšlet o tom, co chce pro svou budoucnost.

sk
7.11.2022
42 minut

Základní info:

Režie: David McWhirter
Scénář: Marqui Jackson

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Joe Holt (Jessie Raymond, Sr.), Martin Bobb-Semple (Orlando Johnson), Crystal Lee Brown (Celine Raymond), Taylor Polidore (Tootie), Blake Brewer (Nico Logan), Jarrett Worley (Louis Hunt),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu když se Thea a Simone dokazali dočasně udobřit aby pomohli studentum překonat strach z terorismu a nečekal jsem že se Simone da dohromady s Landem jsem zvědav jak to přijme Damon že si začala s jeho rivalem a to jak si promluvil s rodiči to bylo fakt upřimny.

redaktor
9.8.2023 | 18:17:51

Svět All American

Reklama

Nepřehlédněte

Homecoming bohužel skončí třetí řadou

Homecoming bohužel skončí třetí řadou

Už i poslední seriál stanice The CW, který doposud neznal svůj osud, se dozvěděl, jak se o něm vedení rozhodlo. Bohužel to nejsou dobré zprávy, jelikož po nadcházející třetí sérii už žádná další pro All American: Homecoming nevznikne.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama