All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin)

S02E05: No More Drama

S02E05: No More Drama

Když si Amara uvědomí, že se studenti stále vzpamatovávají z nedávných událostí v kampusu, dopřeje všem den na zotavení. Zatímco si všichni užívají různé aktivity, Simone se nedokáže uvolnit ani dělat něco, co se netýká tenisu. Damon pociťuje nejistotu ve vztahu s Theou, tak pro ně něco naplánuje, ale když Theu někdo překvapí návštěvou, je Thea ze všeho nesvá. Keisha si dělá obavy o Cama, ale má spoustu práce s profesorkou tance, tudíž se příležitosti pomoci Camovi chopí kouč Marcus. JR mezitím zkouší randit nezávazně a dozvídá se tím něco o svých vztazích.

cz sk
14.11.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Nikhil Paniz
Scénář: Lamont Magee

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Martin Bobb-Semple (Orlando Johnson), Robert Bailey, Jr. (Ralph Wells), Heather Harris (Gabrielle), Renee Harrison (Aqueelah), Diahnna Nicole Baxter (Dr. Pace), Joyful Drake (Pamela Mays),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě pruměrny dil, nic zajimaveho se celkem nestalo ovšem nemělo chybu jak Thea zazpivala Damonovi pisničku a taky Cam neměl chybu jak malem vybouchnul kvuli rozhovoru a jsem zvědav jak to bude mit Keisha u Paceove.

redaktor
9.8.2023 | 19:05:06

Stav titulků

Epizoda S02E15: Diary

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Svět All American

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama