Anger Management (Kurz sebeovládání)
75/100 - 59×

Anger Management(Kurz sebeovládání)

Charlie je terapeut, který si zve své pacienty do vlastního prostorného domu a pomáhá jim se zvládáním jejich vzteku. Sám však má problémy se zvládnutím svého vzteku. Nechybí ani exmanželka, se kterou má Charlie dceru Sam.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX, FX | 23 minut
žánr
Komedie
hrají
Laura Bell Bundy (Jordan Denby), Brett Butler (Brett),

Anger Management

Anger Management

Charlie je terapeut, který si zve své pacienty do vlastního prostorného domu a pomáhá jim se zvládáním jejich vzteku. Sám však má problémy se zvládnutím svého vzteku. Nechybí ani exmanželka, se kterou má Charlie dceru Sam.

O seriálu

Díky seriálu Anger Management se Charlie Sheen vrací zpět do herecké branže a hned v pilotní epizodě, dá CBS jasně najevo, co si myslí o jeho vyhazovu z Two And a Half Men. V Anger Management hraje zde terapeuta Charlieho – bývalého hráče baseballu, který musel ze zdravotních důvodů ukončit svou kariéru a stal se terapeutem, který pomáhá lidem se zvládání vzteku. Sám však má problémy se zvládnutím svého vzteku.

Charlie vede dvě skupiny. S jednou se Charlie schází ve svém domě. Tuto skupinu tvoří starý mrzout Ed, oděvní poradce Patrick, krásná a rozmazlená Lacey a hlupák Nolan, který na rozdíl od všech ostatních má problém se rozčílit. Druhou svou skupinu vede Charlie ve věznici, kam jednou týdně dojíždí.


V seriálu se setkáte s Charlieho bývalou ženou Jennifer, která neustále hledá nový způsob, jak zbohatnout. S Jennifer má Charlie dceru Sam.

V Charlieho domě dost často narážíme na Charlieho souseda Michaela, který se k Charliemu chodí najíst. V seriálu se objeví i Charlieho otec Martin, s kterým Charlie nemá moc dobré vztahy.

Jelikož sám Charlie má problémy se vztekem začne chodit na terapii ke své nejlepší kamarádce Kate, s kterou i spí.

Stanice FX během léta 2012 odvysílala 10 epizod seriálu Anger Management a protože sledovanost byla více, jak výborná. Rozhodla se stanice objednat dalších 90 epizod, které má v plánu odvysílat během let 2013 a 2014 – 45 epizod za rok.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
M4JKY

Charlie Sheen je top no :D

14.12.2021 | 15:08:13
Onlajn

Humor tomuto seriálu nechybí, ale i tak tomu stále něco chybí.

20.6.2018 | 18:03:31
ratusek

Průměr. Ale Charlie mě kupodivu bavil :-)

11.2.2015 | 18:35:43
Kimberlly

príšerné!

30.11.2014 | 22:24:13
Samgar

Vystřízlivění, parodie na sama sebe. Sheen občas podává dobrý výkon, občas vykrádá sebe samotného. Koukatelné to je, ovšem na Dva a půl chlapa to nemá.

12.7.2014 | 14:45:36
Scrappak

Za snahu. Snáď každý v Amerike si pustí niečo iné než toto. Pozerajú to len fanúšici Charlieho a nik iný. Postavy trápne a každý čo to začal pozerať tak je to len kvôli tomu, že Two and a Half Men malo skončiť 8 sériou.

1 Star za snahu

3.4.2013 | 18:05:38

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů