Awake (Procitnutí)
82/100 - 39×

Awake(Procitnutí)

Policejní detektiv Michael Britten (Jason Isaacs) při autonehodě ztratil jednoho ze svých bližních. Kterého ale? Probouzí se střídavě do jedné ze dvou realit. V té červené s manželkou přišli o syna a psycholožka mu pomáhá uvědomit si, že ta druhá realita je jen snem, fantazií. V té zelené se obětí autonehody stala manželka a matka jeho syna a o neskutečnosti druhé reality Michaela přesvědčuje neméně přesvědčivý psycholog. Tyto reality se navíc podivně prolínají v detailech, které mu v konečném důsledku pomáhají v řešení případů.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní

Dnešní díl 1x11 Say Hello To My Little Friend

Dnešní díl 1x11 Say Hello To My Little Friend

V této epizodě podivný sen bude způsobí, že Michael ztratí svou schopnost přepínat mezi oběma realitami. Navíc ho znepokojí příchod tajemného muže. Jeho vzpomínky na nehodu začnou krystalizovat a Michael se bude muset začít smiřovat s jednou ze svých ztrát. Mezitím, kapitán Harperová dá najevo, jak velmi ji znepokojuje Michaelovo nejasné chování. Hannah se pokusí navázat spojení s Emmou a její rodinou.

Ohledně překladatelů tohoto dílu, mám pro vás výbornou zprávu – na překlad mi kývl jak Pavliiik, jehož překlad se osvědčil již minule, tak překladatel Seth.MD, se kterým mám skvělé zkušenosti ze seriálu Grimm. Pánové, díky.

0 0
11.5.2012

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama