Až po uši
85/100 - 34×

Až po uši

Na motivy izraelského seriálu When Shall We Kiss natáčí Jan Hřebejk drama o milostných problémech vzájemně propojených můžu a žen po třicítce.

Česko | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický

Až po uši

Až po uši

Na motivy izraelského seriálu When Shall We Kiss natáčí Jan Hřebejk drama o milostných problémech vzájemně propojených můžu a žen po třicítce.

Po úspěchu české verze seriálu Terapie pokračuje HBO v natáčení svého dalšího vlastního seriálu. Tentokrát byl zdrojem inspirace izraelský seriál When Shall We Kiss. Seriál popisuje tři vzájemně propojené milostné trojúhelníky mužů a žen po třicítce, kde nechybí ani odvážně natočené heterosexuální či homosexuální vztahy.

Režisérem seriálu bude Jan Hřebejk (Pelíšky, Pupendo, Medvídek) a v hlavních rolích se objeví mnoho slavných českých herců a hereček v čele s Aňou Geislerovou.


Seriál bude uveden na obrazovkách HBO na podzim 2014, právě probíhá natáčení.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MichalK82

skvělý seriál pro chvíle odpočinku, občas se najdou nějaké nesrovnalosti, ale nad tím nesmí člověk tak moc přemýšlet, pokud chce člověk vypnout hlavu a na chvilku se zasmát a pobavit, pak je tohle dobrá volba :)

3.5.2018 | 17:23:37
vojtamkv

Ujde to, zatím 70%. :)

16.11.2014 | 22:35:36

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama