Bonnie & Clyde
76/100 - 14×

Bonnie & Clyde

Mladý zlodějíček pozná dívku, která touží po slávě a je jedno, jakým způsobem ji dosáhne. Proto po několika drobných loupeží přejdou na vykrádání bank, což jim přinese tolik touženou slávu.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | A&E | 120 minut
žánr
Drama, Krimi, Životopisný
hrají
Sarah Hyland (Blanche Barrow), Holliday Grainger (Bonnie Parker), Holly Hunter (Emma Parker), William Hurt (Frank Hamer), Elizabeth Reaser (P. J. Lane),

Bonnie & Clyde

Bonnie & Clyde

Mladý zlodějíček pozná dívku, která touží po slávě a je jedno, jakým způsobem ji dosáhne. Proto po několika drobných loupeží přejdou na vykrádání bank, což jim přinese tolik touženou slávu.

Životopisná minisérie, která nám přiblíží životy nejznámějších bankovních lupičů Bonnie a Clyda.

Již v prosinci se dočkáme čtyřdílné miniséire, která mapuje životní události světoznámého páru, který nejprve vykrádal obchůdky a benzinové pumpy a následně se vrhnul na banky a jejich úspěch z nich udělal nejznámější bankovní lupiče.


Jejich život byl jedna velká jízda a proto i seriál bude jedna velká jízda. Bude se totiž vysílat na třech stanicích současně: History, Lifetime a A&E. Všechny čtyři díly budou odvysílány během dvou večerů. Premiéra je v USA stanovena na 8. prosince, kdy se odvysílají dva díly za sebou a následně druhý den 9. prosince se bude vysílat díl druhý.

V hlavních rolí se nám představí Holliday Grainger (Bonnie Parker), kterou můžete znát ze seriálu The Borgias, kde hrála Lucreziu Borgiu. Clydea Barrowa si zahraje Emile Hirsch, který hrál ve filmu Speed Racer (Speeda). Dále se v seriálu objeví Holly Hunter (Emma Parker), William Hurt (Frank Hamer), Sarah Hyland (Blanche Barrow) a mnoho dalších.

Seriál na sebe láká i velmi povedeným promo videem:

Thumbnail Play icon

Tak co, podíváte se Bonnie & Clyda?

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Remi91

Rozjezd byl poněkud vlažný a celou záležitost s vizemi Clydea jsem bral trochu rozpačitě. Přesto se tato minisérie rozhodně zaslouží pozornost, zejména díky povedené druhé části a silné závěrečné scéně.

14.12.2013 | 0:09:57
suzuki051cj

ono to ma len 2 casti?????????

13.12.2013 | 22:53:27
1Bobesh1

Celkově je to spíše 90 %, první epizoda se pomalu rozjížděla, ale druhá už bylo super.

admin
13.12.2013 | 19:48:44
vetaiveta

První epizoda je velmi zdařilá.

11.12.2013 | 17:35:27

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama