Holliday Grainger

Holliday Grainger

Celé jméno: Holliday Clark Grainger
Místo narození: Didsbury, Manchester, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Five Daughters, The BorgiasStrike

Datum narození: 27.3.1988 (29 let)

Holliday Grainger je další z nadějných mladých britských hereček. Hraní se věnuje již od dětství a její filmografie se zatím velmi rychle rozrůstá. Právě kvůli velmi nabitému programu musela ukončit studium anglické literatury na univerzitě v Leedsu a dostudovat online na The Open University.

Do roku 2011 hrála především v britských filmech a seriálech. Pak ale získala roli v koprodukčním seriálu The Borgias. V témže roce si zahrála vedlejší roli v další adaptaci slavného románu Jana EyerováMichaelem Fassbenderen a Miou Wasikowskou.


Od zlomové role v The Borgias získává stále výraznější role. Z jejích novějších a známějších filmů můžeme jmenovat např. The Riot Club, Cinderella či televizní Lady Chatterley's Lo­ver, kde se jejím partnerem stal Richard Madden známý hlavně z Game of Thrones.

Zajímavostí je, že Holliday měří pouhých 155 cm.


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.