Michael Fassbender

Michael Fassbender

Celé jméno: Michael Fassbender
Místo narození: Heidelberg, Baden-Württemberg, Západní Německo
Známé projekty: X-Men, Assassin's Creed, 12 let v řetězech

Datum narození: 2.4.1977 (46 let)

Michael Fassbender je herec, který se narodil v Německu. Svou kariéru začal v roce 1989 v seriálu Hercule Poirot. Poté působil v několika dalších seriálech, až přišla role ve filmu 300: Bitva u Thermopyl, která mu změnila život a posléze téměř vše, na co sáhl, se proměnilo ve zlato.

Mezi jeho zajímavé díla patří teba Henební parchanti, Jezero smrti či Jonah Hex. V roce 2011 Michael získal roli Magneta ve snímku X-Men: První třída. Vcelku skvěle ztvárnil mladší verzi Erica Lehnsherra, kterého dříve hrál Ian McKellen. Michael podepsal smlouvu na další dva filmy a objevil se tak i pokračování – v Budoucí minulosti a X-Men: Apocalypse.

Následně se Fassbender objevil ve filmu Ridleyho Scotta Prometheus, kde ztvárnil androida Davida. Ve snímku 12 let v řetězech si zase zahrál majetnického a krutého otrokáře. Michael se postupem času stal i producentem a vyhlídl si počítačovou hru Assassin's Creed, kde zároveň ztvárnil hlavní roli. Zajímavé je, že Michaelovi se líbil pouze nápad, samotnou hru nikdy nehrál.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Assassin's Creed Callum Lynch 2016 2016 1
Assassin's Creed Aguilar de Nerha 2016 2016 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů