Assassin's Creed
88/100 - 29×

Assassin's Creed

Assassin's Creed vypráví příběh mnoha hrdinských činů napříč dějinami a jejich vliv na události budoucí. Michaelu Fassbenderovi se líbila myšlenka přivést na filmová plátna muže, který dokáže skrze genetický kód vstupovat do zapomenutých vzpomínek svých předků, a tak vznikl první film na motivy herní série.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna |
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Michael Fassbender (Callum Lynch), Michael Fassbender (Aguilar de Nerha), Marion Cotillard (Sophia Rikkin), Jeremy Irons (Alan Rikkin), Ariane Labed (Maria), Michael K. Williams (Moussa), Michelle H. Lin (Lin), Brendan Gleeson (Joseph Lynch), Charlotte Rampling (Ellen Kaye), Javier Gutiérrez (Tomás de Torquemada), Hovik Keuchkerian (Ojeda),

Aguilar de Nerha

Aguilar de Nerha

Aguilar de Nerha býval kdysi členem bratrstva asasínů během španělské inkvizice v 15. století. Jeho největšími nepřáteli jsou templáři, kteří touží po ovládnutí lidské mysli. Aguilar jim chce v tomto plánu zabránit tím, že se postará o to, aby nepadl Kousek ráje do jejich rukou.

Sezóny 1
2016 - 2016

Aguilar de Nerha byl španělským asasínem v 15. století, který bojoval za svobodu. Jeho úhlavními nepřáteli jsou templáři, kteří se snaží pomocí vzácných artefaktů ovládnout celý svět. Aguilar je členem bratrstva asasínů ve Španělsku. Jeho nejznámějším nepřítelem byl templář Tomás de Torquemada. Aguilar v boji používá dvě skryté čepele.

Callum Lynch je Aguilarovým předkem, který se pomocí zařízení Animus dokáže na svého předka napojit a znovuprožívat jeho vzpomínky. Callum byl využit společností Abstergo Industries, která se skrze Calluma chtěla dostat k tajemství, které střežil Aguilar – ten totiž během 15. století narazil na známý artefakt Kousek ráje, který dokáže klamat lidskou mysl. A právě po tomto artefaktu Abstergo práhne.

Je zajímavé, že Aguilar vypadá úplně stejně jako Callum Lynch. Takováto podoba byla naposledy použita vůbec v první hře Assassin's Creed, kde hlavní hrdina Altair Ibn-La'Ahad vypadal identicky jako Desmond Miles. Příběh těchto dvou postav je navíc velice podobný s Callumovým a Aguilarovým příběhem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DC Expert

Propadák tenhle herec se na to nehodil.

21.4.2019 | 15:30:22
CoRnDuCK

Naprosto úžasnej! :)

21.1.2017 | 18:45:57
Blackhand47XD

Předvedl moc pěkné akční scény. :)

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:29:20
Amarthyus

Dobrej killer :)

6.1.2017 | 11:20:54
davidovechkin

Škoda, že tam nebyl víc :)

2.1.2017 | 16:23:45
tom99

Sice se moc neukázal, ale za to může, že ve filmu bylo tak málo pasáží z minulosti. Ale byl parádní :-)

webmaster, grafik
1.1.2017 | 23:07:57
Xavik

Akce parádní, ale moc se neukázal.

admin
30.12.2016 | 23:41:09

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama