Assassin's Creed Maria

Maria

Maria

Asasínka z dob španělské inkvizice, která je v roce 1492 vyslána společně s Aguilarem de Nerhou, aby zachránili malého prince Ahmeda, po kterém jdou templáři kvůli Kousku ráje. Maria je blízkou družkou Aguilara a chová k němu vřelé city.

Sezóny 1
2016 - 2016

Maria je členkou asasínského bratrstva během španělské inkvizice. Bratrstvo ji a jeho druha Aguilara de Nerhu svěří úkol, při kterém mají najít a zachránit prince Ahmeda, jehož otec, sultán Muhammad dvanáctý, má v moci Kousek ráje. Po Ahmedovi totiž jdou i templáři, kteří se chtějí Kousku ráje zmocnit.

Bohužel se Marii a Aguilarovi nepodaří Ahmeda zachránit a padnou do rukou templářů. Při popravě naštěstí dokážou utéci do bezpečí. V poslední zoufalé misi se Aguilar s Marií vydávají k sultánovi Muhammadovi dvanáctém, ke kterému akorát dorazil už i Tomás de Torquemada a jeho kumpán Ojeda. Maria přijde akorát v čas, kdy Muhammad předává Tomásovi Kousek ráje.


V zoufalém boji se Maria utká s Ojedou a je jím poražena. Aguilar následně musí přihlížet, jak Ojeda Marii zabiji. De Nerha následně svou družku pomstí. I když to nikdy Maria či Aguilar nedávali příliš najevo, oba byli svázáni k sobě naprostou oddaností a chovali k sobě city.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Byla perfektní, taková Aguilarova přítelkyně, ale štve mě, že (SPOILER ALERT) musela umřít :/

21.1.2017 | 18:48:04
Blackhand47XD

Oproti těm herním asasínům přišla až moc fanatická, jinak byla ale v klidu.

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:26:53
tom99

Podle mě měla ještě lepší scény než Aguilar :-)

webmaster, grafik
1.1.2017 | 23:08:52

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny