Assassin's Creed
88/100 - 29×

Assassin's Creed

Assassin's Creed vypráví příběh mnoha hrdinských činů napříč dějinami a jejich vliv na události budoucí. Michaelu Fassbenderovi se líbila myšlenka přivést na filmová plátna muže, který dokáže skrze genetický kód vstupovat do zapomenutých vzpomínek svých předků, a tak vznikl první film na motivy herní série.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna |
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Michael Fassbender (Callum Lynch), Michael Fassbender (Aguilar de Nerha), Marion Cotillard (Sophia Rikkin), Jeremy Irons (Alan Rikkin), Ariane Labed (Maria), Michael K. Williams (Moussa), Michelle H. Lin (Lin), Brendan Gleeson (Joseph Lynch), Charlotte Rampling (Ellen Kaye), Javier Gutiérrez (Tomás de Torquemada), Hovik Keuchkerian (Ojeda),

Maria

Maria

Asasínka z dob španělské inkvizice, která je v roce 1492 vyslána společně s Aguilarem de Nerhou, aby zachránili malého prince Ahmeda, po kterém jdou templáři kvůli Kousku ráje. Maria je blízkou družkou Aguilara a chová k němu vřelé city.

Sezóny 1
2016 - 2016

Maria je členkou asasínského bratrstva během španělské inkvizice. Bratrstvo ji a jeho druha Aguilara de Nerhu svěří úkol, při kterém mají najít a zachránit prince Ahmeda, jehož otec, sultán Muhammad dvanáctý, má v moci Kousek ráje. Po Ahmedovi totiž jdou i templáři, kteří se chtějí Kousku ráje zmocnit.

Bohužel se Marii a Aguilarovi nepodaří Ahmeda zachránit a padnou do rukou templářů. Při popravě naštěstí dokážou utéci do bezpečí. V poslední zoufalé misi se Aguilar s Marií vydávají k sultánovi Muhammadovi dvanáctém, ke kterému akorát dorazil už i Tomás de Torquemada a jeho kumpán Ojeda. Maria přijde akorát v čas, kdy Muhammad předává Tomásovi Kousek ráje.

V zoufalém boji se Maria utká s Ojedou a je jím poražena. Aguilar následně musí přihlížet, jak Ojeda Marii zabiji. De Nerha následně svou družku pomstí. I když to nikdy Maria či Aguilar nedávali příliš najevo, oba byli svázáni k sobě naprostou oddaností a chovali k sobě city.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Byla perfektní, taková Aguilarova přítelkyně, ale štve mě, že (SPOILER ALERT) musela umřít :/

21.1.2017 | 18:48:04
Blackhand47XD

Oproti těm herním asasínům přišla až moc fanatická, jinak byla ale v klidu.

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:26:53
tom99

Podle mě měla ještě lepší scény než Aguilar :-)

webmaster, grafik
1.1.2017 | 23:08:52

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama