Assassin's Creed Moussa

Moussa

Moussa

Moussa je potomek voodoo asasína Baptisteho, na kterého narazila na svých výpravách Aveline de Grandpé v New Orleans. Moussa je zavřený ve společnosti Abstergo Industries, kde je pravidelně napojován na Animus, aby společnost zjistila co nejvíce o jeho předkovi.

Sezóny 1
2016 - 2016

Moussa je dalším uvězněným asasínem ve společnosti Abstergo Industries. Stále zůstává v komplexu, i když Sophia Rikkin tvrdí, že už od něj ví vše, co potřebuje. Když je do Absterga přivezen Callum Lynch, Moussa mu dává přednášku o tom, čeho chce společnost a potažmo templáři docílit – získat Kousek ráje, který jim nesmí Callum za nic dát.

Moussa je potomek Baptisty. Baptiste byl asasín, kterého trénoval Agaté, tedy stejný učitel, který cvičil i hlavní hrdinku hry Assassin's Creed: Liberation Aveline de Grandpé. Po smrti Agatého a Baptisty mentora Françoise Mackandale se Agaté přesunul z neznámých důvodů do Louisiany v New Orleans. Baptiste se cítil zrazený a později se sám vydal do New Orleans, kde uzavřel dohodu s templáři.


Když Callum zvládne v Animusu Skok důvěry, Moussa a ostatní uvěznění asasíni si uvědomí, že templáři jsou na dosah Kousku ráje. Proto vyvolají v celém Abstergu vzpouru a některým se pokusí utéct. Callum si naštěstí uvědomí, co provedl a přidá se k Mousseovi a dalším. Všichni se následně vydají do Londýna, kde Alan Rikkin má vysoce postaveným templářům ukázat skutečnou moc Kousku ráje.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Úžasná vedlejší postava. Líbí se mi spojitost s minulostí!

21.1.2017 | 18:47:21
Blackhand47XD

Asi by si měl pořádně prověřit svého předka, ten moc věrný asasínům nebyl. :D

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:32:53
Amarthyus

Borec :)

6.1.2017 | 11:50:12
tom99

Nejlepší vedlejší postava :-)

webmaster, grafik
3.1.2017 | 9:01:46

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny