Assassin's Creed Moussa

Moussa

Moussa

Moussa je potomek voodoo asasína Baptisteho, na kterého narazila na svých výpravách Aveline de Grandpé v New Orleans. Moussa je zavřený ve společnosti Abstergo Industries, kde je pravidelně napojován na Animus, aby společnost zjistila co nejvíce o jeho předkovi.

Sezóny 1
2016 - 2016


Moussa je dalším uvězněným asasínem ve společnosti Abstergo Industries. Stále zůstává v komplexu, i když Sophia Rikkin tvrdí, že už od něj ví vše, co potřebuje. Když je do Absterga přivezen Callum Lynch, Moussa mu dává přednášku o tom, čeho chce společnost a potažmo templáři docílit – získat Kousek ráje, který jim nesmí Callum za nic dát.

Moussa je potomek Baptisty. Baptiste byl asasín, kterého trénoval Agaté, tedy stejný učitel, který cvičil i hlavní hrdinku hry Assassin's Creed: Liberation Aveline de Grandpé. Po smrti Agatého a Baptisty mentora Françoise Mackandale se Agaté přesunul z neznámých důvodů do Louisiany v New Orleans. Baptiste se cítil zrazený a později se sám vydal do New Orleans, kde uzavřel dohodu s templáři.


Když Callum zvládne v Animusu Skok důvěry, Moussa a ostatní uvěznění asasíni si uvědomí, že templáři jsou na dosah Kousku ráje. Proto vyvolají v celém Abstergu vzpouru a některým se pokusí utéct. Callum si naštěstí uvědomí, co provedl a přidá se k Mousseovi a dalším. Všichni se následně vydají do Londýna, kde Alan Rikkin má vysoce postaveným templářům ukázat skutečnou moc Kousku ráje.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Úžasná vedlejší postava. Líbí se mi spojitost s minulostí!

21.1.2017 | 18:47:21
Blackhand47XD

Asi by si měl pořádně prověřit svého předka, ten moc věrný asasínům nebyl. :D

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:32:53
Amarthyus

Borec :)

6.1.2017 | 11:50:12
tom99

Nejlepší vedlejší postava :-)

webmaster, grafik
3.1.2017 | 9:01:46

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny