Assassin's Creed
88/100 - 29×

Assassin's Creed

Assassin's Creed vypráví příběh mnoha hrdinských činů napříč dějinami a jejich vliv na události budoucí. Michaelu Fassbenderovi se líbila myšlenka přivést na filmová plátna muže, který dokáže skrze genetický kód vstupovat do zapomenutých vzpomínek svých předků, a tak vznikl první film na motivy herní série.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna |
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Michael Fassbender (Callum Lynch), Michael Fassbender (Aguilar de Nerha), Marion Cotillard (Sophia Rikkin), Jeremy Irons (Alan Rikkin), Ariane Labed (Maria), Michael K. Williams (Moussa), Michelle H. Lin (Lin), Brendan Gleeson (Joseph Lynch), Charlotte Rampling (Ellen Kaye), Javier Gutiérrez (Tomás de Torquemada), Hovik Keuchkerian (Ojeda),

Moussa

Moussa

Moussa je potomek voodoo asasína Baptisteho, na kterého narazila na svých výpravách Aveline de Grandpé v New Orleans. Moussa je zavřený ve společnosti Abstergo Industries, kde je pravidelně napojován na Animus, aby společnost zjistila co nejvíce o jeho předkovi.

Sezóny 1
2016 - 2016

Moussa je dalším uvězněným asasínem ve společnosti Abstergo Industries. Stále zůstává v komplexu, i když Sophia Rikkin tvrdí, že už od něj ví vše, co potřebuje. Když je do Absterga přivezen Callum Lynch, Moussa mu dává přednášku o tom, čeho chce společnost a potažmo templáři docílit – získat Kousek ráje, který jim nesmí Callum za nic dát.

Moussa je potomek Baptisty. Baptiste byl asasín, kterého trénoval Agaté, tedy stejný učitel, který cvičil i hlavní hrdinku hry Assassin's Creed: Liberation Aveline de Grandpé. Po smrti Agatého a Baptisty mentora Françoise Mackandale se Agaté přesunul z neznámých důvodů do Louisiany v New Orleans. Baptiste se cítil zrazený a později se sám vydal do New Orleans, kde uzavřel dohodu s templáři.

Když Callum zvládne v Animusu Skok důvěry, Moussa a ostatní uvěznění asasíni si uvědomí, že templáři jsou na dosah Kousku ráje. Proto vyvolají v celém Abstergu vzpouru a některým se pokusí utéct. Callum si naštěstí uvědomí, co provedl a přidá se k Mousseovi a dalším. Všichni se následně vydají do Londýna, kde Alan Rikkin má vysoce postaveným templářům ukázat skutečnou moc Kousku ráje.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Úžasná vedlejší postava. Líbí se mi spojitost s minulostí!

21.1.2017 | 18:47:21
Blackhand47XD

Asi by si měl pořádně prověřit svého předka, ten moc věrný asasínům nebyl. :D

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:32:53
Amarthyus

Borec :)

6.1.2017 | 11:50:12
tom99

Nejlepší vedlejší postava :-)

webmaster, grafik
3.1.2017 | 9:01:46

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama