Assassin's Creed
88/100 - 29×

Assassin's Creed

Assassin's Creed vypráví příběh mnoha hrdinských činů napříč dějinami a jejich vliv na události budoucí. Michaelu Fassbenderovi se líbila myšlenka přivést na filmová plátna muže, který dokáže skrze genetický kód vstupovat do zapomenutých vzpomínek svých předků, a tak vznikl první film na motivy herní série.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna |
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Michael Fassbender (Callum Lynch), Michael Fassbender (Aguilar de Nerha), Marion Cotillard (Sophia Rikkin), Jeremy Irons (Alan Rikkin), Ariane Labed (Maria), Michael K. Williams (Moussa), Michelle H. Lin (Lin), Brendan Gleeson (Joseph Lynch), Charlotte Rampling (Ellen Kaye), Javier Gutiérrez (Tomás de Torquemada), Hovik Keuchkerian (Ojeda),

Jacob Frye

Jacob Frye

Jacob Frye (1847 – ???) je asasín a dvojče Evie Fryové, se kterou se vydá do Londýna osvobodit město od vlivu templářů. Jacob se ve městě zaměřuje na templářské vůdce a postupně jednoho po druhém eliminuje. Jeho největším nepřítelem je Starrick, chladný templář, který ovládá celý Londýn.


Jacob Frye je členem britského asasínského bratrstva během viktoriánského období. Navzdory rozkazům svého bratrstva se společně se svou sestrou Evie vydává do Londýna, které sice zažívá průmyslový rozkvět, ale je pod vlivem templářů, kteří ovládají celé město. A chtějí ještě víc. Ve středu dění je další Úlomek ráje, tentokrát takzvaná Záštita ráje, pomocí které by se templáři stali nesmrtelnými.

Jacob a Evie chtějí oba město osvobodit, ale každý vidí to své osvobození trošku jinak. Zatímco Jacob vidí hrozbu v samotných templářích a rozhodne se po vzoru dalších asasínských kolegů jednoho po druhém postupně likvidovat, Evie si je zase vědoma, že jakmile budou templáři vědět o Záštitě, nikdy ji nepřestanou hledat. Sourozenci tak mají podobné cíle, ale rozdílné metody, jak k nim dojít.

Jacob v ulicích Londýna vytvoří svůj vlastní gang, který nazve Věže. Společně s nimi dobývá území Mizerů, templářů, kteří slouží jednotlivým vůdcům gangu, jež se zodpovídají Crawfrodu Starrickovi, templáři, který de facto město vlastní. I na toho dojde. V poslední misi Jacob a Evie spojí síly a vydají se do jeskyň pod Buckinghamským palácem, kde se pokusí Starricka zastavit. Společnými silami ho zabijí a nechají zde ukrytou Záštitu ráje.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

Tohle je největší fešák a frajer (v dobrém i špatném slova smyslu). Je to velký sympaťák a fandím mu.

6.2.2019 | 8:59:44
tom99

Evie mi byla sympatičtější. Jacoba jsem si oblíbil až na konci…

webmaster, grafik
29.1.2017 | 10:01:29

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama