Assassin's Creed Jacob Frye

Jacob Frye

Jacob Frye

Jacob Frye (1847 – ???) je asasín a dvojče Evie Fryové, se kterou se vydá do Londýna osvobodit město od vlivu templářů. Jacob se ve městě zaměřuje na templářské vůdce a postupně jednoho po druhém eliminuje. Jeho největším nepřítelem je Starrick, chladný templář, který ovládá celý Londýn.Jacob Frye je členem britského asasínského bratrstva během viktoriánského období. Navzdory rozkazům svého bratrstva se společně se svou sestrou Evie vydává do Londýna, které sice zažívá průmyslový rozkvět, ale je pod vlivem templářů, kteří ovládají celé město. A chtějí ještě víc. Ve středu dění je další Úlomek ráje, tentokrát takzvaná Záštita ráje, pomocí které by se templáři stali nesmrtelnými.

Jacob a Evie chtějí oba město osvobodit, ale každý vidí to své osvobození trošku jinak. Zatímco Jacob vidí hrozbu v samotných templářích a rozhodne se po vzoru dalších asasínských kolegů jednoho po druhém postupně likvidovat, Evie si je zase vědoma, že jakmile budou templáři vědět o Záštitě, nikdy ji nepřestanou hledat. Sourozenci tak mají podobné cíle, ale rozdílné metody, jak k nim dojít.


Jacob v ulicích Londýna vytvoří svůj vlastní gang, který nazve Věže. Společně s nimi dobývá území Mizerů, templářů, kteří slouží jednotlivým vůdcům gangu, jež se zodpovídají Crawfrodu Starrickovi, templáři, který de facto město vlastní. I na toho dojde. V poslední misi Jacob a Evie spojí síly a vydají se do jeskyň pod Buckinghamským palácem, kde se pokusí Starricka zastavit. Společnými silami ho zabijí a nechají zde ukrytou Záštitu ráje.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Evie mi byla sympatičtější. Jacoba jsem si oblíbil až na konci…

webmaster, grafik
29.1.2017 | 10:01:29

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny