Assassin's Creed Ellen Kaye

Ellen Kaye

Ellen Kaye

Ellen Kaye je předsedkyní představenstva společnosti Abstergo Industries, která financuje zařízení Animus. To ale nepřineslo po dobu tolika let takové výsledky a Ellen chce program uzavřít. Alan Rikkin ji nicméně přesvědčuje, ať vydrží o něco déle, protože už jsou blízko k nalezení vzácného artefaktu.

Sezóny 1
2016 - 2016


Ellen Kaye je předsedkyní představenstva společnosti Abstergo Industries. Přímo jí odpovídá Alan Rikkin, který je ředitelem firmy. Ellen už několik let investuje do Animu, ale popravdě tento stroj nepřinesl žádné výsledky. A hlavně se templáři nikdy nezmocnili artefaktu Kousku ráje. Alan nicméně Ellen přesvědčuje, ať vydrží financovat projekt ještě o něco déle. Ellen ale dává Alanovi jasné ultimátum.

Alan se pokusí Ellen přesvědčit, že potřebuje už jen pár dní. Nyní má v moci Calluma Lynche, u kterého doufá, že ho jeho předek Aguilar de Nerha dovede ke Kousku ráje. To se nakonec podaří a Alan zjistí, že jakmile se Aguilar zmocnil artefaktu, daroval ho Kryštofu Kolumbusovi, kterého požádal, ať ho střeží a vezme si ho do hrobu.


Jakmile se to Alan dozví, okamžitě se vydá se Sophií a Ellen do Londýna, kde Rikkin představí všem vysoce postaveným templářům Kousek ráje. Do Londýna ale dorazí i Callum společně s Moussou a Lin, kteří společnými silami zabijí Alana a znovu se zmocní artefaktu. Templáři tak Kousek ráje opět ztrácejí, i když už byli tak blízko, aby ovládli lidskou mysl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Co k ní říct. Objevila se jen ve dvou scénách.

21.1.2017 | 18:53:22
Blackhand47XD

Nemám rád tyhlety stařecké šéfy, mají vždycky plno keců, ale nic nedělají.

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:37:46
tom99

Bába stará…

webmaster, grafik
4.1.2017 | 10:57:26

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny