Assassin's Creed
88/100 - 29×

Assassin's Creed

Assassin's Creed vypráví příběh mnoha hrdinských činů napříč dějinami a jejich vliv na události budoucí. Michaelu Fassbenderovi se líbila myšlenka přivést na filmová plátna muže, který dokáže skrze genetický kód vstupovat do zapomenutých vzpomínek svých předků, a tak vznikl první film na motivy herní série.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna |
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Michael Fassbender (Callum Lynch), Michael Fassbender (Aguilar de Nerha), Marion Cotillard (Sophia Rikkin), Jeremy Irons (Alan Rikkin), Ariane Labed (Maria), Michael K. Williams (Moussa), Michelle H. Lin (Lin), Brendan Gleeson (Joseph Lynch), Charlotte Rampling (Ellen Kaye), Javier Gutiérrez (Tomás de Torquemada), Hovik Keuchkerian (Ojeda),

Ellen Kaye

Ellen Kaye

Ellen Kaye je předsedkyní představenstva společnosti Abstergo Industries, která financuje zařízení Animus. To ale nepřineslo po dobu tolika let takové výsledky a Ellen chce program uzavřít. Alan Rikkin ji nicméně přesvědčuje, ať vydrží o něco déle, protože už jsou blízko k nalezení vzácného artefaktu.

Sezóny 1
2016 - 2016

Ellen Kaye je předsedkyní představenstva společnosti Abstergo Industries. Přímo jí odpovídá Alan Rikkin, který je ředitelem firmy. Ellen už několik let investuje do Animu, ale popravdě tento stroj nepřinesl žádné výsledky. A hlavně se templáři nikdy nezmocnili artefaktu Kousku ráje. Alan nicméně Ellen přesvědčuje, ať vydrží financovat projekt ještě o něco déle. Ellen ale dává Alanovi jasné ultimátum.

Alan se pokusí Ellen přesvědčit, že potřebuje už jen pár dní. Nyní má v moci Calluma Lynche, u kterého doufá, že ho jeho předek Aguilar de Nerha dovede ke Kousku ráje. To se nakonec podaří a Alan zjistí, že jakmile se Aguilar zmocnil artefaktu, daroval ho Kryštofu Kolumbusovi, kterého požádal, ať ho střeží a vezme si ho do hrobu.

Jakmile se to Alan dozví, okamžitě se vydá se Sophií a Ellen do Londýna, kde Rikkin představí všem vysoce postaveným templářům Kousek ráje. Do Londýna ale dorazí i Callum společně s Moussou a Lin, kteří společnými silami zabijí Alana a znovu se zmocní artefaktu. Templáři tak Kousek ráje opět ztrácejí, i když už byli tak blízko, aby ovládli lidskou mysl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Co k ní říct. Objevila se jen ve dvou scénách.

21.1.2017 | 18:53:22
Blackhand47XD

Nemám rád tyhlety stařecké šéfy, mají vždycky plno keců, ale nic nedělají.

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:37:46
tom99

Bába stará…

webmaster, grafik
4.1.2017 | 10:57:26

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama