Assassin's Creed Arno Dorian

Arno Dorian

Arno Dorian

Arno Dorian (1768-?) byl francouzsko-rakouským asasínem, kterému byl zavražděn otec Charles Dorian templářem Shayem Cormacem. Arno je následně vychováván rodinou templářů, ale postupem času si probojuje cestu do bratrstva asasínů.Jeho otec Charles Dorian byl ve Versailles zavražděn templářem Shayem Cormacem a o malého Arna se neměl kdo starat. Do opatrovnictví si ho vzal templář François de la Serre, který moc dobře věděl o Arnově původu, ale také věděl, že Arno je pouze malý chlapec, který ztratil svého otce. Arno tak vyrůstal se svou nevlastní sestrou Élise, do které se následně zamiloval.

V roce 1789 byl François de la Serre zavražděn a obviněn byl právě Arno. Ten se tak dostává do Bastily, kde potkává asasína Pierra Belleca, který Arna naučí všem asasínským způsobům. Společně utečou během dobývání lidu věznice z Bastily. Arno se následně přidává k asasínskému bratrstvu v Paříži a je pověřen vyšetřit vraždu Françoise de la Serre.


Arno se následně spojí s Élise, která mu uvěří, že jejího otce nezabil. Společně přicházejí spiknutí na kloub a zjišťují, že byl François zabit kvůli nerespektování kodexu templářů. François se snažil s asasíny uzavřít mír, což se nelíbilo templářům v Paříži. Arno odhalí zradného asasína a svého bývalého učitele Pierra Belleca, kterého na vrcholu Notre Dame zabíjí.

Poté Arno odhalí, že za smrtí Françoise stojí jistý François-Thomas Germain, který úmyslně manipuloval s událostmi během Velké francouzské revoluce. V roce 1794 Arno s Élise Germaina vystopují a společně ho zabijí. Při atentátu je ovšem Élise zabita a Arno tak ztrácí svou životní lásku.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Sympaťák ;)

21.1.2017 | 18:44:27

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny