Assassin's Creed
88/100 - 29×

Assassin's Creed

Assassin's Creed vypráví příběh mnoha hrdinských činů napříč dějinami a jejich vliv na události budoucí. Michaelu Fassbenderovi se líbila myšlenka přivést na filmová plátna muže, který dokáže skrze genetický kód vstupovat do zapomenutých vzpomínek svých předků, a tak vznikl první film na motivy herní série.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna |
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Michael Fassbender (Callum Lynch), Michael Fassbender (Aguilar de Nerha), Marion Cotillard (Sophia Rikkin), Jeremy Irons (Alan Rikkin), Ariane Labed (Maria), Michael K. Williams (Moussa), Michelle H. Lin (Lin), Brendan Gleeson (Joseph Lynch), Charlotte Rampling (Ellen Kaye), Javier Gutiérrez (Tomás de Torquemada), Hovik Keuchkerian (Ojeda),

Arno Dorian

Arno Dorian

Arno Dorian (1768-?) byl francouzsko-rakouským asasínem, kterému byl zavražděn otec Charles Dorian templářem Shayem Cormacem. Arno je následně vychováván rodinou templářů, ale postupem času si probojuje cestu do bratrstva asasínů.


Jeho otec Charles Dorian byl ve Versailles zavražděn templářem Shayem Cormacem a o malého Arna se neměl kdo starat. Do opatrovnictví si ho vzal templář François de la Serre, který moc dobře věděl o Arnově původu, ale také věděl, že Arno je pouze malý chlapec, který ztratil svého otce. Arno tak vyrůstal se svou nevlastní sestrou Élise, do které se následně zamiloval.

V roce 1789 byl François de la Serre zavražděn a obviněn byl právě Arno. Ten se tak dostává do Bastily, kde potkává asasína Pierra Belleca, který Arna naučí všem asasínským způsobům. Společně utečou během dobývání lidu věznice z Bastily. Arno se následně přidává k asasínskému bratrstvu v Paříži a je pověřen vyšetřit vraždu Françoise de la Serre.

Arno se následně spojí s Élise, která mu uvěří, že jejího otce nezabil. Společně přicházejí spiknutí na kloub a zjišťují, že byl François zabit kvůli nerespektování kodexu templářů. François se snažil s asasíny uzavřít mír, což se nelíbilo templářům v Paříži. Arno odhalí zradného asasína a svého bývalého učitele Pierra Belleca, kterého na vrcholu Notre Dame zabíjí.

Poté Arno odhalí, že za smrtí Françoise stojí jistý François-Thomas Germain, který úmyslně manipuloval s událostmi během Velké francouzské revoluce. V roce 1794 Arno s Élise Germaina vystopují a společně ho zabijí. Při atentátu je ovšem Élise zabita a Arno tak ztrácí svou životní lásku.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Sympaťák ;)

21.1.2017 | 18:44:27

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama