Assassin's Creed Shay Cormac

Shay Cormac

Shay Cormac

Shay Cormac (1731 – ?), Temný hrdina, který kdysi býval asasínem, ale v průběhu času jeho důvěra v bratrstvo slábne a rozhodne se vyměnit stranu za templáře, kult, proti kterému bojoval. Shay se tak stává jedním z nejlepších nájemných vrahů, který loví své bývalé bratry.


Shay se narodil irským přistěhovalcům v New Yorku, své rodiče ztratil v útlém věku a později byl přiveden před bratrstvo asasínů. Tam sloužil se svým přítelem z dětství Liamem O'Brienem pod mladým Achillesem Davenportem, budoucím učitelem Connora Kenwaye.

Po několika podivných úkolech je Shayově důvěra v asasíny otřesena, což vyústí v konflikt a v definitivní opuštění bratrstva asasínů. Později si k nim Shay vybuduje zášť a přidá se na stranu templářů, proti kterým celý život bojoval. U templářů se Cormac seznamuje s Haythamem Kenwayem, otcem Connora, který ho zasvětí do světa templářů. Shay se tak stává jedním z jejich nejúčinnějším vrahem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

Scéna, kdy se „rozkmotřuje“ s asasíny, je zřejmě nejlepší ze všech příběhů. Celkově je Rogue příběhově jeden z nejlepších dílů a Shay osobně si mě získal hodně rychle. Mnohým „zavedenějším“ assasínům se to tak nepovedlo jako jemu.

14.11.2018 | 19:19:03
KaveCZ

Jedna z nejlepších postav v celém ac universu.

12.6.2017 | 21:26:16
CoRnDuCK

Shay mě velice překvapil! :O

21.1.2017 | 18:43:28

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny