Assassin's Creed
88/100 - 29×

Assassin's Creed

Assassin's Creed vypráví příběh mnoha hrdinských činů napříč dějinami a jejich vliv na události budoucí. Michaelu Fassbenderovi se líbila myšlenka přivést na filmová plátna muže, který dokáže skrze genetický kód vstupovat do zapomenutých vzpomínek svých předků, a tak vznikl první film na motivy herní série.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna |
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Michael Fassbender (Callum Lynch), Michael Fassbender (Aguilar de Nerha), Marion Cotillard (Sophia Rikkin), Jeremy Irons (Alan Rikkin), Ariane Labed (Maria), Michael K. Williams (Moussa), Michelle H. Lin (Lin), Brendan Gleeson (Joseph Lynch), Charlotte Rampling (Ellen Kaye), Javier Gutiérrez (Tomás de Torquemada), Hovik Keuchkerian (Ojeda),

Shay Cormac

Shay Cormac

Shay Cormac (1731 – ?), Temný hrdina, který kdysi býval asasínem, ale v průběhu času jeho důvěra v bratrstvo slábne a rozhodne se vyměnit stranu za templáře, kult, proti kterému bojoval. Shay se tak stává jedním z nejlepších nájemných vrahů, který loví své bývalé bratry.


Shay se narodil irským přistěhovalcům v New Yorku, své rodiče ztratil v útlém věku a později byl přiveden před bratrstvo asasínů. Tam sloužil se svým přítelem z dětství Liamem O'Brienem pod mladým Achillesem Davenportem, budoucím učitelem Connora Kenwaye.

Po několika podivných úkolech je Shayově důvěra v asasíny otřesena, což vyústí v konflikt a v definitivní opuštění bratrstva asasínů. Později si k nim Shay vybuduje zášť a přidá se na stranu templářů, proti kterým celý život bojoval. U templářů se Cormac seznamuje s Haythamem Kenwayem, otcem Connora, který ho zasvětí do světa templářů. Shay se tak stává jedním z jejich nejúčinnějším vrahem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

Scéna, kdy se „rozkmotřuje“ s asasíny, je zřejmě nejlepší ze všech příběhů. Celkově je Rogue příběhově jeden z nejlepších dílů a Shay osobně si mě získal hodně rychle. Mnohým „zavedenějším“ assasínům se to tak nepovedlo jako jemu.

14.11.2018 | 19:19:03
KaveCZ

Jedna z nejlepších postav v celém ac universu.

12.6.2017 | 21:26:16
CoRnDuCK

Shay mě velice překvapil! :O

21.1.2017 | 18:43:28

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama