Assassin's Creed
88/100 - 29×

Assassin's Creed

Assassin's Creed vypráví příběh mnoha hrdinských činů napříč dějinami a jejich vliv na události budoucí. Michaelu Fassbenderovi se líbila myšlenka přivést na filmová plátna muže, který dokáže skrze genetický kód vstupovat do zapomenutých vzpomínek svých předků, a tak vznikl první film na motivy herní série.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna |
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Michael Fassbender (Callum Lynch), Michael Fassbender (Aguilar de Nerha), Marion Cotillard (Sophia Rikkin), Jeremy Irons (Alan Rikkin), Ariane Labed (Maria), Michael K. Williams (Moussa), Michelle H. Lin (Lin), Brendan Gleeson (Joseph Lynch), Charlotte Rampling (Ellen Kaye), Javier Gutiérrez (Tomás de Torquemada), Hovik Keuchkerian (Ojeda),

Callum Lynch

Callum Lynch

Callum Lynch vyrůstal jako sirotek, když jako malý byl nucený sledovat, jak byla zabita jeho matka. Následně se stal kriminálníkem. Všimla si ho ale společnost Abstergo Industries, která potřebovala jeho genetické vzpomínky, aby se dostali k artefaktu Kousek ráje.

Sezóny 1
2016 - 2016

Callum Lynch byl jako malý svědky vraždy svých rodičů – Josepha a Mary. Od té doby žil Callum sám a stal se z něj kriminálník. Následně byl odsouzen a plánovalo se, že bude i popraven. Calluma si ale všimla společnost Abstergo Industries, které zincesovala jeho smrt a převezla ho do svého sídla.

Calluma dostala na starost Sophia Rikkin, která ho zasvětila do všech událostí, proč Abstergo Industries o Calluma tolik stojí. Callum je totiž přímým předkem asasína Aguilara de Nerhy z patnáctého století. Abstergo se zajímá o artefakt, který je známý jako Kousek ráje. Pomocí něj dokáže osoba ovládat a klamat lidskou mysl. A právě o tento artefakt má Abstergo zájem.

Abstergo navíc vyrobilo zařízení Animus, pomocí kterého je schopen Callum prožívat vzpomínky svého předka, který je už mrtvý přes 500 let. Takto se Callum napojí na Aguilara de Nerhu. Postupem času začne zjišťovat, že všechny schopnosti, které měl Aguilar, nyní umí i Callum. Posléze si Lynch uvědomí, že Abstergo Industries jsou novodobí templáři – kult, proti kterému jeho předek bojoval.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JustEllie

Miluju Fassbendera ♥♥ je to borec, a to v jakékoliv roli !

25.5.2017 | 16:41:53
CoRnDuCK

Fassbender nikdy nezklame :)

21.1.2017 | 18:46:38
jajkob

najprv bola jeho postava trocha nudná, potom to prekonal uvedomením sa :)

11.1.2017 | 21:19:14
joeko13

No Ezio to nebol, ale lepší ako Indián :-)

7.1.2017 | 10:56:50
Blackhand47XD

Konečně pořádný klaďas od dob Desmonda.

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:25:42
Amarthyus

Ze začátku trocha nuda, ale závěrem si získal moji oblibu. :)

6.1.2017 | 11:22:30
tom99

Nelze si ho neoblíbit :-)

webmaster, grafik
1.1.2017 | 23:07:29
MiremelWinchester

Michael Fassbender odohral Lyncha celkom dobre, najskôr som bola skeptická ale prekonal očakávania :)

1.1.2017 | 13:35:51

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama