Assassin's Creed
88/100 - 29×

Assassin's Creed

Assassin's Creed vypráví příběh mnoha hrdinských činů napříč dějinami a jejich vliv na události budoucí. Michaelu Fassbenderovi se líbila myšlenka přivést na filmová plátna muže, který dokáže skrze genetický kód vstupovat do zapomenutých vzpomínek svých předků, a tak vznikl první film na motivy herní série.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna |
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Michael Fassbender (Callum Lynch), Michael Fassbender (Aguilar de Nerha), Marion Cotillard (Sophia Rikkin), Jeremy Irons (Alan Rikkin), Ariane Labed (Maria), Michael K. Williams (Moussa), Michelle H. Lin (Lin), Brendan Gleeson (Joseph Lynch), Charlotte Rampling (Ellen Kaye), Javier Gutiérrez (Tomás de Torquemada), Hovik Keuchkerian (Ojeda),

Ojeda

Ojeda

Ojeda je velitelem templářského vojska během španělské inkvizice. Slouží Tomásovi de Torquemadovi, který bezmocně touží po Kousku ráje. Ojeda dostává za úkol najít prince Ahmeda, který by jim byl nápomocen k získání Kousku ráje, po kterém templáři tak touží.

Sezóny 1
2016 - 2016

Ojeda stojí v čele španělské templářské armády během španělské inkvizice. Ojeda má za úkol najít prince Ahmeda, kterého chce ukořistit pro svého pána Tomáse de Torquemadu. Tomás si je jistý, že když vrátí Ahmeda svému otci sultánovi Muhammadovi dvanáctému, vydá jim Kousek ráje, který už dlouhá léta střeží.

Ojeda dokáže úspěšně lapit Aguilara de Nerhu a Mariu, kteří se pokusí prince Ahmeda zachránit. Při jejich popravě dokáže ale Aguilar s Marií utéci. Ojedovi se po jejich zoufalém pronásledování nepodaří oba asasíny chytit. Následně se tedy Ojeda vydává společně s Tomásem de Torquemadem k Muhammadovi dvanáctému.

Muhammad vydá Tomásovi Kousek ráje, ale na scénu opět dorazí asasíni ochránit vzácný artefakt. Ojeda se utká s Marii, kterou nakonec po chytrém tahu zabije. Následně začne bojovat s Aguilarem, kterého také porazí. Na poslední chvíli De Nerha udělá rychlý chvat a Ojedu usmrtí. Aguilar navíc získá Kousek ráje, který bezpečně ukryje před zraky templářů.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Drsňák…klasika

17.7.2017 | 21:55:02
Blackhand47XD

Typický templářský drsňák. Sice moc nepředvedl, ale pro tyto chladné hajzly mám prostě slabost. :)

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:36:35
Amarthyus

Nic moc, vadí mi jeho brnění/oblek, který je zcela nelogický, ale jeho smrt jsem si užil :D

6.1.2017 | 11:31:25
tom99

Klasická záporná postava… Co říct…

webmaster, grafik
1.1.2017 | 23:09:09

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama