Assassin's Creed Alan Rikkin

Alan Rikkin

Alan Rikkin

Vedoucí ve společnosti Abstergo Industries, která chce nastolit nový světový řád. K tomu ale Alan potřebuje artefakt Kousek ráje, který byl ztracen v minulosti. Ten mu naštěstí může sehnat Callum Lynch, dávný potomek asasína z 15. století ve Španělsku.

Sezóny 1
2016 - 2016

Alan Rikkin řídí společnost Abstergo Industries, pokrokovou firmu, která vynalezla zařízení Animus. Pomocí Animusu se mohou potomci svých předků vydávat do jejich minulosti a prozkoumávat stejné zážitky, co kdysi zažívaly. Animus je největším úspěchem Alana Rikkina a praktické celé společnosti.

Alan Rikkin je členem moderního templářského řádu, který se snaží nastolit nový světový řád. Nedokáže to ale bez podpory lidí. A ty bohužel nikdy na svou stranu nedostane, proto Alan vymyslel plán, jak je přimět spolupracovat. Na Zemi existuje dávný artefakt Kousek ráje, který dokáže klamat lidskou mysl. Pomocí něj by mohl Rikkin ovládat bezmocné lidi.


Kousek ráje se ale ztratil během španělské inkvizice v 15. století. Naštěstí Rikkin a jeho lidi našli Calluma Lynche, potomka svého dávného předka Aguilara de Nerhy, který v 15. století bojoval proti Templářům a dostal se ke Kousku ráje. Rikkin chce vědět, co s tímto artefaktem Aguilar udělal a hlavně ho chce vypátrat.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Celkem mě překvapil, takový nový Vidic, jenomže jsem nečekal, že ho hned odrovnají.

21.1.2017 | 18:50:20
Blackhand47XD

V prvním díle AC jej představili jako velkého stínového šéfa a tady jej hned tak odrovnali…

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:35:10
tom99

Trošku jsem čekal více od něj, škoda, že nedostal více prostoru. Dvě scény si ale ukradl sám pro sebe :-)

webmaster, grafik
1.1.2017 | 23:08:36

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny