Assassin's Creed Sophia Rikkin

Sophia Rikkin

Sophia Rikkin

Doktorka Sophia Rikkin pracuje ve společnosti Abstergo Industries a dostane na starosti Calluma Lynche, kterého má přesvědčit, aby se pomocí zařízení Animus vydal do vzpomínek svého předka Aguilara a získal pro Abstergo Kousek ráje.

Sezóny 1
2016 - 2016

Sophia Rikkin je doktorkou ve společnosti Abstergo Industries. Ve společnosti pracuje, protože věří, že společnost dělá něco pro budoucnost lidstva. Je jejich práci naprosto oddaná. Navíc jejím otcem je Alan Rikkin, který řídí celou firmu. Jelikož si Sophia velice rozumí se svým otcem, nemají spolu žádné konflikty.

Když Alan Rikkin hledá přeživší krevních linií asasínů, narazí na Calluma Lynche, kterého přivede do společnosti. Sophia dostane za úkol, aby Calluma zasvětila do poselství firmy. Abstergo chce docílit, aby Callum pomocí genetických vzpomínek svého předka Aguilara de Nerhy získal předmět Kousek ráje.


Kousek ráje je velice vzácný artefakt, jehož majitel dokáže klamat lidskou mysl. O tento artefakt měl zájem templářský kult ve Španělsku během 15. století. Sama Sophia je členkou templářského kultu. Stejně jako její otec. Oba dva, a de facto celá společnost Abstergo Industries, jsou převlečení novodobí templáři, kteří mají stejné cíle jako jejich předchůdci – ovládnout mocný artefakt a zotročit lidskou mysl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Stejné jak u Fassbendera, úžas :D

21.1.2017 | 18:48:42
Blackhand47XD

Ženská která neví co chce, nechá si zabít tatínka a potom přísahá pomstu.

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:25:08
Offak

Moc pěkná a dobrá herečka :-)

5.1.2017 | 17:19:04
tom99

Je to naprosto skvělá herečka. Hltal jsem každé její slovo :-)

webmaster, grafik
1.1.2017 | 23:08:13
Xavik

Marion se zase předvedla, opět velká paráda.

admin
30.12.2016 | 23:41:46

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny