Assassin's Creed Evie Frye

Evie Frye

Evie Frye

Evie Frye (1847 – ???) byla asasínka z dob Viktoriánské éry, která se společně se svým dvojčetem Jacobem vydala do Londýna, aby ho osvobodila od templářů a především od Crawforda Starricka. Její úhlavní nemesis se stala Lucy Thorne, velice nebezpečná templářka.


Evie Frye je členkou asasínského bratrstva ve Velké Británii. Společně se svým bratrem Jacobem se vydají do Londýna, který chtějí osvobodit od vlivu templářů. Ten má v moci Crawford Starrick, který prakticky ve městě vlastní vše. Od továren s dětmi až po všemožné obchody. Evie společně s Jacobem osvobozují čtvrť po čtvrti a vrací Londýnu svobodu.

Na své úkoly nebudou sami. Když dorazí do Londýna, seznámí se s asasínským kontaktem Henrym Greenem, se kterým následně Evie flirtuje. Jacob se rozhodne ve městě založit svůj gang – Věže, který bojuje proti Starrickovu gangu Mizerů, jenž ovládá celé město. Čím víc území Evie dobude, tím více Starrick ztrácí svůj vliv, i když ho to nechává chladným. Evie se tak několikrát utká s Lucy Thorne, která si více všímá hrozby Fryeových.


Zatímco se Jacob soustředí na eliminaci templářských vůdců, Evie vidí větší hrozbu v Úlomcích ráje, které se snaží templáři získat. Tentokrát jde konkrétně o Záštitu ráje, velice mocný artefakt, pomocí kterého člověk nemůže zemřít. Ve finální bitvě se pod Buckinghamským palácem Evie a Jacob se Starrickem utkají. S pomocí pana Greena dokážou Crawforda porazit. O Záštitu ale nestojí a rozhodnou se ji pod palácem nechat.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kubaskou

<3 :D

28.8.2019 | 15:08:20
CoRnDuCK

Moje Evička <3

2.6.2018 | 15:54:02

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny