Assassin's Creed Evie Frye

Evie Frye

Evie Frye

Evie Frye (1847 – ???) byla asasínka z dob Viktoriánské éry, která se společně se svým dvojčetem Jacobem vydala do Londýna, aby ho osvobodila od templářů a především od Crawforda Starricka. Její úhlavní nemesis se stala Lucy Thorne, velice nebezpečná templářka.Evie Frye je členkou asasínského bratrstva ve Velké Británii. Společně se svým bratrem Jacobem se vydají do Londýna, který chtějí osvobodit od vlivu templářů. Ten má v moci Crawford Starrick, který prakticky ve městě vlastní vše. Od továren s dětmi až po všemožné obchody. Evie společně s Jacobem osvobozují čtvrť po čtvrti a vrací Londýnu svobodu.

Na své úkoly nebudou sami. Když dorazí do Londýna, seznámí se s asasínským kontaktem Henrym Greenem, se kterým následně Evie flirtuje. Jacob se rozhodne ve městě založit svůj gang – Věže, který bojuje proti Starrickovu gangu Mizerů, jenž ovládá celé město. Čím víc území Evie dobude, tím více Starrick ztrácí svůj vliv, i když ho to nechává chladným. Evie se tak několikrát utká s Lucy Thorne, která si více všímá hrozby Fryeových.


Zatímco se Jacob soustředí na eliminaci templářských vůdců, Evie vidí větší hrozbu v Úlomcích ráje, které se snaží templáři získat. Tentokrát jde konkrétně o Záštitu ráje, velice mocný artefakt, pomocí kterého člověk nemůže zemřít. Ve finální bitvě se pod Buckinghamským palácem Evie a Jacob se Starrickem utkají. S pomocí pana Greena dokážou Crawforda porazit. O Záštitu ale nestojí a rozhodnou se ji pod palácem nechat.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny