Bored to Death (Znuděný k smrti)
0/100 - 0×

Bored to Death(Znuděný k smrti)

Jonathan Ames je třicetiletý muž, který má za sebou těžký rozchod. Místo toho, aby se postavil realitě, se rozhodne ponořit do psaní dalšího románu. S tím si zpočátku neví moc rady, ale brzy se rozhodne vydávat za soukromého detektiva, čímž se vše změní.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | HBO | 30 minut
žánr
Komedie, Krimi

S03E08: Nothing I Can't Handle by Running Away

S03E08: Nothing I Can't Handle by Running Away

Ray najde útěchu u fanoušků Super Ray, George nabízí přípitek na zásnubní párty, kterou hostí pro Emily a Bernardovou, a Jonathan pokračuje v třídění prostřednictvím svých pocitů, otázek a očekávání, které provázejí objev totožnosti jeho biologického otce.

cz sk
28.11.2011
30 minut

Kriminálníci berou Jonathanova dárce spermií do šatny baseballového stadionu, kde je ohrožen člověkem, kterému dluží 10 000 dolarů. Jonathan souhlasí, že zůstane jako rukojmí, zatímco táta půjde za hotovost; hodinové klíště a Jonathan mohou být zavražděni. George, Ray a Super paprsky se snaží o záchranu. Bude Jonathan žít, aby vyprávěl příběh? A co Rose?

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama