Bull
86/100 - 25×

Bull

Doktor Jason Bull je mistr manipulací. Zaměřuje se na lidské chování, které zkoumá, a díky tomu v lidech čte jako v knize. Obzvláště se zaměřuje na lidi v okruhu soudnictví.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Drama, Právnický
hrají
Michael Weatherly (Dr. Jason Bull),

Dr. Jason Bull

Dr. Jason Bull

Ústřední postava seriálu a mozek celé firmy. Ve své společnosti Trial Analysis Corporation kombinuje psychologii, intuici a moderní vědu tak, aby mistrně ovládnul mínění poroty, jednání žalující protistrany i svědků.

Sezóny 1
2016 -

Dr. Jason Bull je muž mnoha talentů, speciálně však vyniká v psychologii a „čtení lidí“. Slovy Michaela Weatherlyho, který ztvárňuje jeho postavu: „Bull není nejchytřejší chlápek v místnosti. Obklopil se ale lidmi, kteří jsou nejchytřejší. A proto je nejchytřejší.“

Dr. Bull a jeho firma Trial Analysis Corporation, Foto: CBS


Dr. Jason Bull je majitelem společnosti TAC, která sídlí v New Yorku a specializuje se na poskytování konzultací při soudních sporech. Nikdy neprohrál, jednou však ani nevyhrál (epizoda S01E04 Callisto).

Ačkoliv má tři doktoráty, ve svém milostném životě by určitě nějakou radu potřeboval. Byl ženatý s Bennyho sestrou a i když nesnáší překvapení, když ho Izzie požádala o rozvod, byl příjemně překvapen (epizoda S01E01 The Necklace).

Zdá se, že jedna z jeho bývalých přítelkyň žije v texaském městečku Callisto, které se proslavilo rychlostí a řešením patentových sporů. Diana Lindsay, je pak půvabnou spolumajitelkou místní právnické společnosti.

Callisto nám také představilo neobvyklý vzhled Dr. Bulla.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
M4JKY

Za mňa jedna z mnohych oblubených postav

15.5.2022 | 10:32:19

Filtr seriálů
Reklama