Capture
85/100 - 8×

Capture

Zavřete lidi do arény v divoké přírodě a nechte je mezi sebou soupeřit o vítězství. Trochu jako reality show Kdo přežije, jen o něco divočejší, trochu jako filmy Hunger Games nebo Battle Royale, jen se tu neumírá. Dvanáct dvoučlenných týmů se snaží kromě vyřazení soupeře získat i životně důležité suroviny, aby se tak přiblížili k výhře 250 000 dolarů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 60 minut

S01E01: The Hunt Begins

S01E01: The Hunt Begins

Luke Tipple hostí tuto novou akční dobrodružnou sérii reality, kde se dvanáct týmů dvou chystá vstoupit do lovecké oblasti, high-tech divočiny, kde musí žít jeden měsíc v primitivních podmínkách, aby přežili bitvu vítězů .

cz sk
30.7.2013
1 hodina

Vyzbrojeni nejnovější technologií GPS a „drápem“, který funguje jako přepínač zabití lovců, hledají lovci čtyři akry divočiny, někdy za brutálního počasí, aby za 48 hodin zajali dva týmy. Kromě boje s únavou, hladem a extrémním počasím nemohou lovené týmy stát déle než tři minuty, aniž by lovce upozornily na své místo. Jakmile jsou dva týmy zajaty, ostatní hlasují, kdo by měl být poslán domů. Týmy se spoléhají na své schopnosti přežití a prvotní instinkty a vytvářejí spojenectví a strategizují se jako ty, které odnesou domů vyhledávanou cenu 250 000 $.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama