Chesapeake Shores
87/100 - 3×

Chesapeake Shores

Abby O'Brienová vysoce postavená matka dvou dcer, která si udělá z New Yorku výlet do svého rodného města Chesapeake Shores. Zde se střetává se svou minulostí a i se svou bývalou láskou.Uvědomuje si, že její život je řízen její kariérou a začne uvažovat nad přestěhováním do Chesapeake Shores.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | Hallmark, Hallmark Channel | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický

S03E01: An Open Book

S03E01: An Open Book

Po měsících cesty na turné se Trace vrací do Abby.

cz sk
6.8.2018
42 minut

Trace's Chesapeake Shores homecoming se však komplikuje, když jeho rostoucí sláva přitahuje nechtěnou mediální pozornost k jeho vztahu s Abby a jejími dívkami. Mick čelí proti Connorovi v environmentální legální bitvě. Ačkoli jsou oba na opačných stranách, Mick se snaží varovat svého syna před velkou chybou, než bude příliš pozdě. Jess objeví Breeho rukopis a je šokován, když zjistí, co je uvnitř. Mezitím Kevin pokračuje ve svém záchranářském výcviku a přibližuje se Sarah. Když se Trace a rodina O'Brien spojí na každoroční festival ústřic, Nell najme rodinu, aby zachránila milovanou památku.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama