Code Black
91/100 - 23×

Code Black

Lékařské drama odehrávající se v jedné z nejznámějších a nejvytíženějších pohotovostí v USA, ve které se musí lékaři vypořádávat s těžkými a naléhavým případy, které musí řešit okamžitě a bez zaváhání. Seriál je inspirován stejnojmenným dokumentem z roku 2013.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 45 minut
žánr
Drama, Lékařský

Code Black: pohotovost ještě nikdy nebyla tak reálná

Code Black: pohotovost ještě nikdy nebyla tak reálná

Code Black aneb černý kód se na pohotovosti vyhlašuje, když nezvládá nápor pacientů. Seriál, který vznikl podle dokumentárního filmu, ukazuje prostředí nejrušnější pohotovosti v USA, Trauma-1 v Angels Memorial Hospital.

6 0
31.5.2016

Sledujeme osudy čtyř nových rezidentů a jejich vedoucích lékařů, kteří spolu budou trávit celé tři roky v hektickém prostředí, kde po vyhlášení černého kódu je ring volný pro všechny, bez ohledu na zkušenosti a praxi.

Seriál je nabitý akci, v každém dílu se řeší několik případů, vztahová dramata jsou hodně v pozadí, ale přesto už v prvních dílech to mezi postavami občas hodně zajiskří.

Thumbnail Play icon

Seriál byl prodloužen pro druhou řadu a my se přes léto pokusíme přeložit titulky k té první. Užijte si první dva díly, ke kterým jsme již titulky nahráli, nezapomeňte prvnídruhou epizodu ohodnotit a budeme se na vás těšit u další dílů.

Zdroj: CBS

Diskuze /4

TOMASH

Nevie niekto ci to bude rovnaka hovadina ako The nightshift…?

31.5.2016 | 14:46:14
SheriffWhite

Seriál už má dávno za sebou první sezónu. Možná to bude jenom mnou, ale mě se prakticky každej seriál, kterej je z nemocničního prostředí hodně líbí. A tenhle seriál je fakt super. Hovadina to není a určitě bych hovadinou nenazval ani The Night Shift :-D

čestný člen redakce
31.5.2016 | 15:20:52
Jana89

seriálů z nemocnic není nikdy dost :-) jsem moc ráda, že jste se ujali titulků…

31.5.2016 | 17:39:54
frixtr

Několik dílů mi to trvalo, ale nakonec jsem si to užíval o dost více než Chicago Med. Snad se dočkám 2. řady :)

31.5.2016 | 23:49:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů