Code Black
91/100 - 16×

Code Black

Lékařské drama odehrávající se v jedné z nejznámějších a nejvytíženějších pohotovostí v USA, ve které se musí lékaři vypořádávat s těžkými a naléhavým případy, které musí řešit okamžitě a bez zaváhání. Seriál je inspirován stejnojmenným dokumentem z roku 2013.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS | 45 minut


Změny herců v druhé sezóně Code Black

Změny herců v druhé sezóně Code Black

Producenti říkají, že v každé sezóně se potkáme s novými rezidenty. Bohužel to ale znamená, že někteří z těch starých odejdou. V nové řadě se ale dočkáme i příchodu jedné seriálové stálice.


3 0
6.7.2016

Již delší dobu je známo, že ve druhé sezóně nebudou Christa a Neal. Teprve minulý týden ale bylo zveřejněno obsazení a charakteristika nových postav. Přibudou tři noví rezidenti, prvňáci.

Foto: CBS


Noah Gray-Cabey bude představovat Elliota Hana, milého a přátelského nového lékaře v Angels, který na škole exceloval, ale je úplně zdrcený katastrofami, které pravidelně rozrážejí dveře pohotovosti. Noaha si můžete pamatovat jako Micu Sanderse z Heroes a jejich následovníku Heroes Reborn.

Emily Tyra hraje Dr. Noa Keanovou, praktickou surfařku, která byla nejlepší ve třídě na Kalifornské univerzitě, a to navzdory těžkému prostředí, ve kterém vyrůstala. Noa je sebevědomá a drzá, nikdy nepředstírá něco, co není, a má nulovou toleranci k hlouposti privilegovaných. Emily možná znáte jako Miu z loňské novinky Flesh and Bone.

Nafessa Williams bude představovat Charlottu Pielovou, dřívější dětskou filmovou hvězdu, která opustila filmovou kariéru a místo toho se stala lékařkou. Teď se vrací do L.A. a stává se rezidentkou v Angels. Nafessa se mimo pár menších rolí objevila jen v americké soap opeře One Life to Live.

Do nemocnice také přibude nový zkušený lékař, jak říkají producenti, mužský protějšek k Leanne. Robu Loweovi byla zrušena loňská novinka The Grinder, takže se může přesunout jinam. Vy ho budete znát třeba z Parks and Recreation a The West Wing.

Rob Lowe bude hrát plukovníka Ethana Willise, lékaře v prestižním výzkumném vojenském programu, který se věnuje péči o raněné ve válce. Vytáhli ho z polní nemocnice v Afghánistánu a umístili do Angels, kde má učit lékaře to, co se o polní medicíně naučila armáda. Jeho agresivní chování porušující pravidla je nadšeně vítáno Dr. Leanne Rorishovou, ale všemi ostatními lékaři už nikoli.

Z existujících epizodních postav jsou mezi hlavní povýšeni Dr. Campbell a Heather Pinkneová.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!