Crisis (Stav ohrožení)
81/100 - 16×

Crisis(Stav ohrožení)

Je unesen autobus plný dětí z prestižní střední školy, která učí děti politiků, diplomatů, ředitelů mezinárodních firem a dokonce i prezidentova syna. Otázkou pro rodiče a policii nyní zůstává, jak daleko jsou ochotni zajít, aby děti zachránili ze středobodu politické hry. V hlavní rolích: Gillian Anderson (The X Files), Rachael Taylor (666 Park Avenue) a Dermot Mulroney (New Girl). Tvůrcem seriálu je Rand Ravich (Life).

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Je to den exkurzí pro studenty Ballard High, školy, která vzdělává děti Washingtonu, elitní DC, špičkové generální ředitele, mezinárodní diplomaty, hráče politické moci, dokonce i prezidenta prezidenta.

cz sk
17.3.2014
40 minut

Když je však jejich autobus přepaden na odlehlé venkovské silnici, jsou teenageři a jejich chaperony přijati, což zapříčiní národní krizi. Nyní, s některými z nejmocnějších rodičů v zemi na milost jednoho pomstychtivého mistra, vyvstává otázka: Jak daleko byste šli a co byste se stali, abyste zajistili bezpečný návrat vašeho dítěte? G

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů