Dark Heart
0/100 - 0×

Dark Heart

Will Wagstaffe zasvětil život své práci, bojuje však se svými démony. Straší ho nevyřešená vražda jeho rodičů. To ovlivňuje jak jeho osobní, profesionální tak i milostný život s jeho občasnou přítelkyní Sylvií.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ITV | 50 minut
žánr
Drama, Krimi

S01E04: Episode 4

S01E04: Episode 4

Když se tým ponoří hlouběji do tajemných otrav, pokusy zakrýt dodavatelský řetězec znamenají pro Staffe, že odpovědní lidé mají silný vliv.

cz sk
8.11.2018
50 minut

Ale jak se vyvíjí tlak na Staffe, aby vykopal pohřbená spojení mezi Sofie Cernou a Nickem Kyriacou, bouře se blížily domů. Staffe dělá sesterského snoubence Paula nabídku, která bude mít dalekosáhlé důsledky, ale nepředvídané odhalení mu dává kontrolu nad situací méně, než navrhl.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama