Death in Paradise (Smrt v ráji)
91/100 - 9×

Death in Paradise(Smrt v ráji)

Na karibském ostrově St. Marii to vypadá jako v ráji, idylku ale naruší vražda britského policisty. Vyšetřit případ mrtvého obyvatele Velké Británie proto přijíždí britská policie a na ostrově se s velitelem Richardem Poolem usadí.

VB | 2011 | Pauza
vysílání
12 sezón | BBC One | 59 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi


S08E08: Murder Begins at Home

S08E08: Murder Begins at Home

Čtyři kamarádi přijíždějí na St. Marii, aby si společně užili výlet do hor na hřbetech koní i přesto, že hned první večer se k ostrovu přižene tropická bouře. Detektiv Mooney a Madeline přichází ráno na policejní stanici, když ale Jack odemkne dveře, zjistí, že přímo uprostřed leží mrtvola – jeden ze čtyř kamarádů. Jelikož se stanice stává místem činu a musí být zapečetěna, tým se přesouvá do chatky detektiva Mooneyho. a protože potřebují zjistit co nejdříve. proč by někdo dával mrtvolu na policejní stanici a jak se mu povedlo dostat dovnitř a ven. aniž by poškodil zámky, do pátrání se zapojuje i seržant Madeline Dumas.

cz sk
28.2.2019
8 560 000
59 minut

Základní info:

Režie: Richard Signy
Scénář: James Hall
Hrají: Daniel Ryan, Karl Theobald, Hari Dhillon, Tristan Sturrock, Lisa McGrillis, Don Warrington, Tobi Bakare, Ardal O'Hanlon, Grace Stone Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama