Doctor Thorne
60/100 - 3×

Doctor Thorne

Třídílná historická minisérie natočená na motivy románu Anthony Trollopea sleduje příběh chudého sirotka Mary Thorneové, kterou vychovává její strýc Doctor Thorne. Velkou část svého mládí tráví Mary s rodinou Greshamových, s jejímž členy se ale sblíží natolik, že pro ni začne být její minulost nepříjemným břemenem, na které nejde lehce zapomenout.

VB | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ITV | 50 minut
žánr
Historický, Romantický

S01E01: Part 1

S01E01: Part 1

1855.

cz sk
6.3.2016
50 minut

Když je Marie Thorneova bezradná neteř, Mary, vyloučena ze svatebních příprav svého dětského kamaráda, zkoumá svého strýce na pravdu o svém narození. Je zdevastovaná, když zjistí, že je nelegitimním dítětem svého zesnulého bratra. Zdá se, že nemá ani rozmnožování, ani štěstí. To je problém, protože se Marie a dědice Greshamsbury Estate, Frank, zamilovali. Frank je pod přísnými pokyny od své neúnosné matky Lady Arabelly, aby zachránil svou rodinu před finančními zříceninami tím, že si vezme peníze. Frankova matka plánuje oddělit dva hrdličky a povzbudit svého syna, aby podváděl bohatou americkou dědičku, slečnu Dunstable. Doktor Thorne mezitím působí jako lékař a obchodní poradce milionáře železnic, sira Rogera Scatcherda, v jehož rukou leží osud Greshamsbury, a kdo se rychle pije do brzkého hrobu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama