Downward Dog
0/100 - 0×

Downward Dog

Seriál Downward Dog se zaměřuje na ženu Nan a jejího psa. Zpestřením však je, že její pes řeší vztahové problémy 21. století.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 21 minut
žánr
Komedie

S01E08: Getting Lost

S01E08: Getting Lost

Aby si oddechla od tlaku významného pracovního rozhodnutí a nepořádku ze svého života, Nan se rozhodne vzít si dovolenou.

cz sk
28.6.2017
21 minut

Na cestě se zastaví u svého odcizeného otce v zemi a doufá, že mu řekne ahoj. Místo toho zjistí, že prodává rodinný dům. Zatímco se Nan snaží zabalit nějaké dětské poklady, otec vezme Martina na procházku – ale Martin uteče do lesa a doufá, že bude divoký a svobodný jako vlk. Místo toho zjistí, že to není vlk – je to pes, který se ztratil.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vikivi

Kto má rád filmy s „hovoriacimi“ psami si príde na svoje :D

4.7.2017 | 22:51:55

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama