Dr. Ken
96/100 - 14×

Dr. Ken

Doktor Ken Park se s ničím nepáře. Klidně pacienty urazí, že jsou tlustí, vychrtlí nebo oškliví. Nemá problém z úst vypustit takřka cokoliv. A všechno mu projde, protože je třetí nejlepší lékař v Los Angeles.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 22 minut
žánr
Komedie

S01E01: TBA

S01E01: TBA

Ken je drsný, ale milý doktor medicíny žonglování s HMO, který si uvědomuje, že i když má pravdu, jeho neortodoxní přístup je často nesprávný.

cz sk
2.10.2015
22 minut

Allison, jeho manželka a terapeut, pomáhají udržet ho na uzdě a žonglovat s jejich dvěma dětmi – Dave, jejich nejmladší, vždy dělá věci zajímavými díky své podivné poloze, plus jejich dospívající dcera, Molly, která je drží na nohou. Mezitím na klinice zahrnuje personál Dr. Ken jeho loajální, ale oh-dráždivý personál, včetně ostrého jazykového recepčního; věrná sestra, která je důvěrníkem a zločincem; sladký, naivní obyvatel, který vytrvalý optimismus a hledání romantiky jsou stálým zdrojem zvědavosti a podráždění; a jeho nemesis, administrátora nemocnice, který nikdy nevynechá šanci dát šrouby Dr. Kenovi a jeho personálu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
EndyCZ

Jen aby to nebyla vykrádačka Dr. House, zatím 40%

4.10.2015 | 12:08:10

Filtr seriálů
Reklama