10 seriálů z 90. let, které jste sledovali, ale moc se tím nechlubíte, část I.

10 seriálů z 90. let, které jste sledovali, ale moc se tím nechlubíte, část I.

Retro vlna útočí. Nastavili jsme sami sobě zrcadlo a rozhodli se zahrát na strunu nostalgie. Na co všechno jsme se všichni ještě před 10 až 20 lety dívali na českých televizích stanicích a teď se k tomu už raději moc nehlásíme? Čtěte uvnitř.

37 2
18.2.2015

JAG

Dřív než jsme začali hltat všechny ty Kriminálky a Námořní vyšetřovací služby, byl tady seriál (kromě Práva a pořádku), který nás bavil a doteď možná ani nevíme proč. Bývalý pilot major Harmon Rabb a poručík Sarah MacKenzieová si v každé epizodě rozdělili případ spadající pod vojenský soud. Jeden si vzal na starost obhajobu, druhý zase obžalobu. A tak to spolu vedli úctyhodných deset sérií.

Thumbnail Play icon

MacGyver

Nejen Selma a Patty ze Simpsonů doteď obdivují vychytávky frajera jménem Angus MacGyver (kdo z vás vůbec tušil, jak se tento nebezpečný kutil jmenoval křestním?). Všichni jsme dychtivě sledovali, jak geniální agent vyrobí ze svorky na papír a knotu od svíčky smrtící zbraň, která potrápí nejednoho gangstera. A všichni jsme vždy napjatě očekávali, jak se ze všech patálií MacGyver vylíže tentokrát. Nikdy nás nezklamal. Zajímá vás, jak se mu daří dnes? Asi dobře. Před dvěma roky totiž natočil sérii reklam pro Mercedes-Benz.


Thumbnail Play icon

Für alle Fälle Stefanie (Stefanie)

Anděl v bílém plášti, který si rozumí s pacienty, dokáže všechny uklidnit a přináší do duší nemocných i umírajících hřejivé blaho. A když jste seriál o sestřičce Stefanie nesledovali pravidelně, mohlo vás občas zmást, že hlavní postavu hraje vždy jiná herečka (za devět sérií se v hlavní roli vystřídaly tři). V nemocnici z Berlína holt každý to napětí a lékařské drama nedokázal vydržet příliš dlouho. A i když teď nejspíš kroutíte hlavou, jaká že to byla blbost, stejně jste některé díly vidět museli. Protože se na ně chtěla dívat babička.

Thumbnail Play icon

Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei (Kobra 11) 

Ve školní družině byl vždycky někdo, kdo si chtěl hrát na Kobru 11. Obvykle byl úspěch, když se skupinka malých fanoušků dokázala dohodnout, kdo bude dělat „Simíra“ dřív, než si pro ně přišli rodiče. Ale jakmile bylo o všech rolích jasno, paní učitelky se musely mít na pozoru… Roztřískaná auta, zběsilé honičky a nekonečné kilometry německé dálnice. Kdo nikdy neviděl ani díl Kobry 11, jako by nežil.

Thumbnail Play icon

Walker, Texas Ranger

Dvojitému kopu s otočkou odolal málokterý gauner, který zkřížil cestu Walkerovi. Tomu legendárnímu Walkerovi, kterého znají všichni. A kdo ho snad náhodou nezná, raději by o tom měl pomlčet. Všemocný Chuck Norris by z toho totiž nemusel mít radost. Obzvlášť když k tomu seriálu dokonce sám nazpíval úvodní znělku.

Thumbnail Play icon

Tropical Heat (Vražedné pobřeží)

Bývalý policista z protidrogové DEA Nick Slaughter odjede na jeden zdánlivě klidný a rajský ostrov na Floridu, aby si zde užíval jako soukromý detektiv. I zde ale bují zločin a Nick proto musí bojovat proti síti kriminálníků, vrahů a korupce. Kdo zapomněl na legendární úvodní znělku, měl by si ji honem připomenout:

Thumbnail Play icon

Viper (Zmije)

Jediné auto, které mohlo konkurovat KITTovi z Knight Ridera, bylo Dodge Viper RT/10. Tohle supermoderní fáro se prodávalo jen ve dvou barvách – v červené a stříbrné. A umělo toho pravděpodobně víc než cokoliv, co řídil James Bond. Úderné jednotce z Metro City tak pomáhalo ničit bující zločin. Nejhorší na tom celém ale bylo, že o trasnformující se bojové škodovce, kterou jste měli doma, jste si mohli leda tak zdát.

Thumbnail Play icon

Medicopter 117 – Jedes Leben zählt (Medicopter 117) 

Zachraňování lidských životů nikdy předtím nevypadalo tak děsně parádně. Tým záchranářů posádky Medicopter 117 bojoval ve svém vrtulníku o čas a cenné vteřiny, aby nepromarnil životy ztracených turistů, zaklíněných horolezců a dalších nešťastníků, kteří uvízli na místech, kam se obyčejná sanitka jen tak lehce nedostane.

Thumbnail Play icon

Pacific Blue (Modrý Pacifik)

Který z kluků (a také děvčat) netoužil po tom, aby se mohl přidat k policajtům ze Santa Monicy, kteří zločincům nešlapou na paty v autech, na motorkách nebo na koních. Tahle jednotka totiž operuje zásadně na bicyklech. S přehazovačkami proklatě nízko. Nikdy ale nezapomněli na helmu. Protože bezpečnost především.

Thumbnail Play icon

Dr. Quinn, Medicine Woman (Doktorka Quinnová) 

Páteční večer jste s mámou sami doma. A máma se už nemůže dočkat, až se podívá na novou epizodu Doktorky Quinnové z Colorado Springs, která bojuje se společností, jíž je proti srsti, že se o jejich zdraví dovede postarat žena. Pravděpodobně vás jako malé tento seriál strašně štval a mnohem raději byste přepnuli na něco zábavnější. Mámy se ale musí poslouchat.

Thumbnail Play icon

Der Bergdoktor (Doktor z hor)

První díl seriálu o seriálech z devadesátek uzavřeme dalším klenotem německé produkce, na kterého mnozí určitě nebudou vzpomínat příliš rádi. Opět se ale dostáváme do typické situace „máma nebo babička se chtějí dívat a vy do toho proto nemáte co kecat“. Doktor z hor je vzpomínka z dětství, kterou bychom raději vytěsnili, ale nejde to zrovna lehce. A přitom se tento venkovský lékař na obrazovkách udržel pět let a v roce 2008 se dokonce opět vrátil.

Thumbnail Play icon

Poznámka na závěr: S autorovými komentáři se pravděpodobně ztotožní nejvíce seriáloví fanoušci narození okolo roku 1990 :-)Diskuze /149

JuRas

Rozhodně se nestydím za to, že jsem koukal na MacGyvera a ani na Walkera!

#16 Lili Mckeen
18.2.2015 | 19:04:59
Petrea

teda…narodená som ´91, a okrem Zmije som videla všetky spomínané seriály (väčšinou aj všetky časti) a tak ako nebolo to zase úplne zlé :) je pravda, že niektoré z nich stratili svoje čaro, ale občas je fajn si ich pripomenúť :)

inak ale pekný článok, som zvedavá, čo bude v pokračovaní ;)

18.2.2015 | 19:05:45
herriete Lébl.

Není epizoda Doktora z hor,kterou by moje babča neviděla :D ,já osobně koukala na Kobru 11 a asi neexistuje nikdo kdo neviděl nikdy Walkera a jestli ano,tak si ho Chuck Noris najde.

#17 Justice_FM #35 witch.rch
18.2.2015 | 19:06:57
Winnie 2.0

Tak JAGa, Zmiji, Quinn, Pobřeží a Pacifik jsem nikdy neviděl. Doktor z hor, Walker a Stephanie jen tak občas epizodně. No ale nejvíc jsem se nakoukal MacGyvera, Medicopteru, no a Kobra 11 … to je kategorie sama o sobě. Těch prokoukaných školních večerů. :-)

A ještě by se tam dal zařadit Komisař Rex, toho jsem se svého času taky nemohl nabažit.

18.2.2015 | 19:11:45
Ojika

Já jsem koukala na Medicopter 117.. Když mi bylo asi 10, tak vždy, když jsem přišla ze školy, tak to akorát dávali, takže jsem to vždy viděla a bavilo mě to fakt hodně… Nevím, zda by mě to bavilo i teď no. :D Walkera samozřejmě jsem pár dílů viděla také. :)

18.2.2015 | 19:12:14
tomariero

Tak krom pobřeží které neznám sem občas viděl asi vše. pravidelně pak Kobru , Maggyvera, Medikopter, JAG a Zmiji + stefanii když na ní koukala mamka (91 ročník sem)

18.2.2015 | 19:16:17
Scarity

Doufám, že v dalším díle bude Xena a Hercules! Nemyslím, že se za ty seriály stydíme, spíš jsou z dnešního pohledu hoooodně úsměvné :)

#139 Amigo65
18.2.2015 | 19:19:07
Mehal

Starý zlatý časy..na to jsem vyrůstal..melodie MacGyvera či Vražedné pobřeží jsem si nahrával na kazeták..sledoval jsem snad všechny…kobra 11 mě bavila jedině s Kranichem..

18.2.2015 | 19:20:21
FanTV

Jediné, co jsem nesledovala, byl Pacific Blue :D Njn, když nic jiného nešlo a mě tehdy stačilo skutečně málo :D Z vlastní zkušenosti ale varuji, pokud máte na tato dílka hezké vzpomínky a chcete si je uchovat, za žádnou cenu se teď ani v budoucnu nedívejte znovu! :)

18.2.2015 | 19:21:13
Orea

A kde je Odpadlík/Renegade? :-D https://www.youtube.com/watch?…
A snad i Komisař Rex by sem zapadl :-D

#40 herriete Lébl.
18.2.2015 | 19:21:31
zajdakral

Chybí mi tu ještě Pobřežní hlídka :-D. Jinak super výběr.

18.2.2015 | 19:23:06
iHyi

Nebojte, druhý výběr bude také. (Ale tipy klidně posílejte ;-)

webmaster
18.2.2015 | 19:24:35
Lucifrid

1990? Ehm, to přidej, nebo spíš uber :D Na Nicka v havajské košili se dobře pamatuju, ale hrdinou pro mě byl MacGyver a ještě větší pak plk. O'Neill. Jinak Zmije byla boží, Doktorku taky pamatuju a něco málo Walkera jsem viděla s mamčou :D Kobru 11 minimálně, ale znam. Jinak přiznávám Beverly, Melrose Place, Xenu (tu jsem milovala), Návrat do ráje (ten ještě víc), Sever a jih, To je vražda, napsala, Knighridera, Dempsey a Makepeacovou, Columbo (dodnes miluju), Dynastii, Covington Cross, Pobřežní hlídku, Divokého anděla (komplet ne, ale tak půlku asi jo) a… Manuelu. Ano, na základce to byla hitovka :D Ne, na Esmeraldu a jiné telenovely jsem nekoukala :D

#24 xanadux #123 Bob121
webmaster
18.2.2015 | 19:25:51
lukylucka2

Ty bláho, tak akorát kromě Zmije, Modrého pacifiku a Doktorů z hor jsem sledovala všechny tyhle seriály :-D

18.2.2015 | 19:26:43
Serial.Lover

Já nesledovala nic :D Obsahem mě to prostě nebavilo :D

18.2.2015 | 19:27:44
Lili Mckeen

#1 JuRas: nápodobně na Walkera jsem se těšila celej den a po něm následovala Kobra i když nesmrtelného,, Simíra" jsem prokoukla tak po třetím mrtvém parťákovy a přestala jsem sledovat.

Jinak článek perfektní většina těchto seriálů mi po přehrátí znělky naskočila nebo byla aspoň povědomá. Už se těším na další díly. Díky

18.2.2015 | 19:27:46
Justice_FM

#3 herriete Lébl.: no veru ze ja som napr nevidel ani jednu cast vzdy som to musel prepnut ked som to zazrel

18.2.2015 | 19:31:02
rko

Sem si připomněl na čem sem vyrůstal, jak já žral Zmiji a MacGyvera a Kobru 11.

18.2.2015 | 19:32:24
Fifinka117

Já jsem sledovala vše, neboť jsem televizní maniak a už jako malou mne mamka dávala uklidnit před televizní obrazovku s monoskopem, jsem ročník 79.Ono v té době nic lepšího nebylo a pocházim z malého města takže internet jsem poprvé viděla az na SŠ na 5 minut a pak az po SŠ v int. kavárně a pořádně jsem ho začala využívat az v 25 díky příteli.

18.2.2015 | 19:36:08
Tomča

yes :) Většina ano :) Jenom mě mrzí, že Zmije nikde neni ke shlédnutí:(

#48 Damon_CZ #95 majka147
18.2.2015 | 19:40:33
helenka94

Medicopter 117..to byla paráda, jak to dávali, tak mi bylo asi 12 :D Walker a Kobra 11 to jsou klasiky :)

18.2.2015 | 19:44:22
Silvo911

Tak u mňa to bol JAG, MacGyver, Viper a Tropical Heat. Pár dielov som videl aj z Walkera, ale tomu ostatnému som sa skôr snažil vyhnúť :D

18.2.2015 | 19:45:11
Goro z Lega

Helena a její chlapci, Divoký anděl ale kdyby se mne někdo ptal tak to zapřu :-D

#62 Lucifrid
18.2.2015 | 19:46:50
xanadux

#13 Lucifrid: Presne tak uplne suhlasim vsetky tieto serialy som uplne miloval este plus taky Odpadlik Reno Raines skoda hovorit :). Vlastne vsetky serialy ktore si spomenula som videl skoro vsetky casti (nemozem tvrdit ze vsetky :) )

#62 Lucifrid
18.2.2015 | 19:59:02
DHARMA4,8

Dr, Quinovou jsem jako dítě rád sledoval a vůbec mi to nějak nevadilo.

18.2.2015 | 20:15:56
tomsn40

Hmm, to byli časy. s tátou sem se vždy jako malý koukal na kobru 11 :D Medicopter 117 to byl taky dost dobré. Walker sem moc nesledoval, ale je pravda že kdo o tomto seriálu neslyšel, jakoby nežil :)

18.2.2015 | 20:16:19
DixiePixie

Tenhle článek mě skvěle pobavil :) Z většiny zmíněných seriálů jsem pár dílů viděla, některé seriály jsem dokonce hltala :D Krásná nostalgie :D

18.2.2015 | 20:16:25
téčko171

Nekecej, já z těch seriálů viděl každý aspoň 1 díl! :D

webmaster
18.2.2015 | 20:16:34
Unicornqua

Za MacGyvera a Kobru se snad nikdo stydět nemusí. Zbytek jsem nesledovala, ale když už je zmínka o mámách, tak ta moje kašlala na doktory a pouštěla si JAG :)

18.2.2015 | 20:20:05
DHARMA4,8

Kobra 11 jsem přestal sledovat po 10. řadě, Dr. Quinovou jsem viděl asi celou, Mac Gyver jen občasně, JAG jsem viděl hodně dílů. Walker a Medicopter se líbil hlavně mojí sestře, takže jsem nějaké díly taky viděl. Zbylé ve výběru jsem neviděl. Co jsem jako malé dítě úplně „žral“ byli Strážci vesmíru, Sindibádova dobrodružství, Xena, Herkules, KnightRider a později Hvězdná brána.

18.2.2015 | 20:26:21
Lusesita

Já úplně zapomněla, že existovala Stefanie! No a samozřejmě že jsem na ní koukala.. :D Jedinej trest našich, kterej pokaždý měl svůj účinek byl zákaz televize.. No jo :D

18.2.2015 | 20:28:27
ked

joo úvodní znělku walkera žeru jako svině

#103 Alibi
18.2.2015 | 20:28:55
mal

Medicopter me minul a na Pacific blue jsem uplne zapomnel. Ale jinak jsem sledoval vse (vetsinou spis bohuzel) + vetsinu zminenou v diskuzi. Ale ty dnesni reprizy jsou peklo. Napriklad na Nicka Slatera mam jen ty nejlepsi vzpominky, ale kdyz jsem to videl nedavno v televizi, tak jsem nedal ani cely dil a kouzlo je razem fuc (krome intra, to je porad super) :(

18.2.2015 | 20:34:12
Alex.McAllen

Já si vybavím, ano, Helenu a její chlapce; Skippy, Goro bílý pes, JumpStreet 21, Manuella (ta ještě poprvé běžela na nové TV Premiera). Sice to není seriál, ale pravidelný pořad. Vzpomenete si taky na Honzu Rosáka a jeho magické oko? :-D Jinak potvrzuji, Doktor z hor a Für alle fälle Stephanie, to jsem díky své mamce musel nedobrovolně také sledovat. Z té hlavy se to pak těžko dostává. A za Xenu bych se nestyděl. svého času to byl super seriál… i když dnes by to působilo dost komicky.

18.2.2015 | 20:35:20
witch.rch

#3 herriete Lébl.: přesně

18.2.2015 | 20:41:58
dfx

Moje 2 tipy: Baywatch, Beverly Hills 90210,

18.2.2015 | 20:45:04
dagsoftware

Jediné čo som z toho díval, je Kobra 11 (najmä s Richterom, iných Semirových parťákov som videl len 2 – tí ma bavili menej) a som hrdý na to, že som Kobru 11 pozeral a občas ešte aj teraz pozriem. Viper – do dnes som o tom seriáli ani len nepočul. Zvyšok – už vtedy úplné kraviny čo sa nedali dívať a ani som teda nedíval.

18.2.2015 | 20:48:25
Billy the Kid

kobra pecka dily hlavně když tam byl tom,teď to posrali s navratem andreho fukse.. walker taky ušel prostě ho mam rad a medikopter 117 bych doporučoval všem pecka stary školy

18.2.2015 | 20:55:57
Leuki

Tak většinu sem sledoval protože to byla pecka ted už by to bylo spíš jako koukat na ujetou komedii a tech seriálů je 11 ale kdo by to počítal :D

18.2.2015 | 20:56:38
herriete Lébl.

#10 Orea: Ano Rex tu musí být,to jsem měla nahrané i na kazetě :D

#106 kath023
18.2.2015 | 21:16:31
anushka

Do dalšího článku musíte dát Xenu a Buffy, to jsou pro mě mé teenage seriály :)

#62 Lucifrid
webmaster
18.2.2015 | 21:20:32
Merwis

Divím se, že tu ještě nepadl Airwolf. U nás to byl kult. :D

18.2.2015 | 21:26:50
5825

Hodně jsem miloval Xenu....... bohužel všechny tyhle seriály jsou spíše k úsměvu ale co se v dnešní době dá ještě koukat je legendární seriál Columbo – ten nikdy neomrzí!

18.2.2015 | 21:33:43
Maher

až na Stefanie čo mi absolútne nič nevraví som sledoval všetko a doteraz sú moje najoblúbenejšie seriáli McGyvaer nasledovaný Zmijou a JAGom ale jednoznačne v rebríčku chýbal Dallas :)

18.2.2015 | 21:36:02
TheLuky12

Walkera, Kobru a Medicopter řadím mezi to nejlepší, co jsem v dětství sledoval a viděl jsem skoro všechny jejich díly (některé několikrát), navíc Medicopter má snad tu nejlepší znělku, jakou znám. Jsem rád, že se tady všechny tři objevily. :-) MacGyvera jsem taky sledoval každý den, když jsem přišel ze školy. JAG jsem kromě znělky, která je taky skvělá, nikdy neviděl. O většině ostatních vím jen, že běžely.

18.2.2015 | 21:43:38
Destiny4

Určitě sem patří Buffy nebo takový S Club 7 :D

18.2.2015 | 21:49:55
Mehal

pro ty co si toho nevšimli..toto je první část..takže je logické že přijde další část

18.2.2015 | 22:03:31
Damon_CZ

#20 Tomča: Je, na youtube jsou nějaké díly…nedávno jsem je viděl :D

18.2.2015 | 22:06:32
timco89

Som ročník '89 a z každého som videl min. pár epizód.

18.2.2015 | 22:20:14
Simie

Tak na Stefanie, Jana, a Doktora z hor jsem musela koukat, i když jsem nechtěla – máma hltala snad všechny díly. :D A jinak, Medicopter je asi klasika, to zase mě neuniknul ani jeden díl. :)

A pak Hvězdná brána, tu jsem sledovala taky každý den. :D

webmaster
18.2.2015 | 22:20:19
Jaa00

Myslim, že velká většina z nás vyrostla na Stargate :)

#52 TheLuky12 #62 Lucifrid
18.2.2015 | 22:24:54
TheLuky12

#51 Jaa00: Jo, Hvězdná brána je taky super seriál a dá se na ni dívat v pohodě i teď. Já jsem třeba ty poslední díly bez Jacka viděl až nedávno. :-)

18.2.2015 | 22:49:59
Asha124

Tipy na příště: Ztracený svět, Pán šelem, Siska, Wolffův revír, Tak jde čas – vysílá se už 50 let, ale pamatuju si, že ho u nás dávali, když jsem byla děcko (jsem ročník 91)

18.2.2015 | 22:57:55
Pastelka

Ty jo, tak já se chytám u 4 z 10… Na Doktora z hor jsem koukala s mamkou, (bacha na spoiler, kdyby se chtěl někdo koukat ->) do té doby než zahynul i s manželkou pod lavinou… Kobra je fajn i teď i když ji nesleduji pravidelně… Za tu se nestydím.. A pak jsem asi viděla pár dílu Medicopteru, to byl super seriál a Doktorka Quinová asi taky s mamkou ;-) Ale s ostatním se neztotožňuji a to jsem ročník 89… A na příště určitě Komisař Rex, zmiňovaný Knight Rider, Julie Lescaut… ;-)

18.2.2015 | 23:13:33
Teraxa

Bože, moje mládí v jednom článku :D Na Stefanii, Kobru a Walkera jsem narazila nedávno v telce a s Doktorkou jsem si udělala vzpomínkový maraton před Vánocemi :D Dřív byly tyhle seroše s kurzu a ještě jsme za ně byli rádi. Dneska je jich tolik, že mladší generace čuchnou k trávě jen když jí chtěj hulit :)

18.2.2015 | 23:22:43
Cecko

Já se k nim teda hlásím, viz můj účet na čsfd :D http://www.csfd.cz/…75651-cecko/ Ale napočítal jsem jich 11 a sledoval jsem 7 z nich dost pravidelně. A křestní MacGyvera jsem fakt neznal.

18.2.2015 | 23:45:27
Vopruz

Já jsem si znova skoukl serial „Viper“ protože to byl jeden z mála seriálů na které se dalo v době po tzv. „sametové revoluci“ v televizi.
Bohužel mi z paměti vypadl ještě jeden serial který nemohu najít a dávali ho na TV3 nebo jak se předchůdce TV Nova jmenoval.
Byl o chlapkovi který se dostal do budoucnosti, kde vše bylo HI-Tech a on si oblékal jaké si brnění ve kterém pak bojoval jak se zločinci tak i s mimozemšťany. Kdyby si někdo vzpomněl tak pls, přidejte ho sem také, nebo mi alespoň řekněte jak se jmenoval.

#113 r4in
18.2.2015 | 23:51:52
Mushu

To byla nostalgie :-) Kromě Medicopter a Pacific Blue, které neznám, a Doktora z hor, u kterého jsem z donucení u babi viděla snad jen dva díly, jsem byla, ač narozena ´82 fanouškem všeho. Ale co, moc toho tenkrát nebylo, na co by se mohlo koukat, a o nějakém pirátění z netu se nám ani nezdálo, co? Už se nemůžu dočkat druhého dílu…

18.2.2015 | 23:54:55
Kruel

A kde je taková Esmeralda ? Nicméně viděl jsem tak nějak odvšeho něco krom Pacific Blue a Dr. Quinnové, kterou teda fakt neznám ;)

#60 Cecko
19.2.2015 | 0:03:30
Cecko

#59 Kruel: Je to „část 1“, tak možná přibudou další, kde bude i Esmeralda :D. Doktorka Quinnová jela jako jeden z malá seriálů na ČT + třeba Kung Fu: legenda pokračuje a ještě něco takového, tak možná proto ju neznáš.

19.2.2015 | 0:07:14
Micák

já taky čuměl na doktorku majký :-D takovej nenásilnej seriál kde se lidi skoro vždy něják dohodli :-D pak smolíkovi vražedné pobřeží jack a tlusťoch :-D a na kung-fu legendu sem taky koukal :-D eště červený trpaslík :-D :-D v noci na čt2

19.2.2015 | 0:21:13
Lucifrid

#23 Goro z Lega: Já zapomněla na Helenu a její chlapce, to bývala pecka! :D
#24 xanadux: Odpadlík je taky jasnej :D
#41 anushka: Já si Buffy pustim klidně znova dneska, to je prostě nedoceněnej klenot, hlavně ty novější série. Ta první je trochu víc teenagerská, ale Joss je prostě génius :)
#51 Jaa00: Souhlasim :) Většina z mých kamarádů ano :)

#114 anushka
webmaster
19.2.2015 | 0:40:08
Methius

jj kobra 11 a walker … dnes se přitom nudím ale dřív jsem to fakt žral :D a stargate taky no :D ale za to bych se nikdy nestyděl :)

19.2.2015 | 1:29:41
Brunkyyy

Ja hlavne nechapem co maju vsetci s tym Walkerom a Chuckom Norrisom…poznam ovela primitivnejsie, nelogickejsie a prehnanejsie serialy a postavy na ktorych sa nikdo nesmeje…na kobru 11 to nema ani zdaleka napriklad :D tam je diel nabity vysie spomenutymi vecami :D

19.2.2015 | 6:58:02
serpendity

No hm,,ked som citala nazvy serialov,,tak som sa usmievala,,,som rocník 83´,,tj…vsetky som videla,,,aj zmiju,,,,holt,,,,,90­.roky,,,,

19.2.2015 | 7:39:51
Kolden

tak z 1. části znám všechno + přidám nějaký tipy co tady ještě nezazněli jako Delfín Flip, Big Ben, Čarodějky a klidně bych dal i českou Hospodu :D

19.2.2015 | 8:13:16
Bingod

Tak Walker a McGayver jsou klasy. Moje seriálové modly dětství jsou však jiné kousky jako Xena, Ztracený svět (!), Knight rider a podobné koňárny. Je ale zajímavé, že seriály, které jsem sledoval jen tak sporadicky jako Buffy, Profesionals nebo SG1 jsou moje modly nyní :)

19.2.2015 | 9:41:54
HermiJ

OMG! Já to všechno viděla :D Až na ten Modrý pacifik, to mi nic neříká :D

#96 Alenn
redaktor
19.2.2015 | 10:21:36
Leo.Nerd

S mámou na JAGa a doktorku, s babičkou na Stefanii a doktora =D Přidejte k tomu ještě nějakou nekonečnou venezuelskou telenovelu a dostanete moje dětství v kostce =D =)

19.2.2015 | 11:09:03
azoxid

Tak viděl jsem všechno, kromě pacifik blue, nicka slaughtera a dr quinn. Zmije byla skvělá, na ten seriál jsem úplně zapomněl. Ještě bylo něco podobného, jmenovalo se to knight rider team, kde byla celá parta těhle superaut. Pak si ještě dost matně vzpomínám na jakýsi seriál tématicky podobný Ztracenému světu. Bylo to myslím o rodince, která se i se svým džípem dostala do pravěku nebo nějaké jiné dimenze nebo tak něco. Zkoušel jsem to hledat ale neuspěl jsem. Kdyby můj popis náhodou někoho trknul, ať mi sem napíše jméno.

19.2.2015 | 11:26:37
Lenka.Vílka

jsem ročník 87, ale jsem ráda, že současná televize dává stejnou šanci nám jako těm mladším. jag, stefanie, kobra 11, walker, doktor q. zrovna běží. a vražedné pobřeží společně jackem a tlusťochem opakuji taky docela pravidelně…jenom za ty ostatní pláču…ta současná mládež příchází o mnoho zážitku! Těším se na pokračování, to bude slz a vzpomíne!

19.2.2015 | 11:41:41
ImDada

Jako viper byl byl parádní ale pořád neměl na Thunder in Paradise protože vraždící člun Hulka Hogana prostě trumfne každý auto to je jasný xD jinak jsem tak něják viděl asi od všeho něco kromě Stefanie kterou snad točej zase a doktora z hor

19.2.2015 | 11:47:22
Tony-Z

Vinen skoro ve všech bodech obžaloby :-D :-D :-D

19.2.2015 | 12:55:51
SelWraith

Dobrej byl taky Odpadlík https://www.youtube.com/watch?… … Jinak super článek. :)

19.2.2015 | 12:56:14
thalk

Agnus, škoda že ho neopakujou v TV. Člověk by měl aspoň konečně k tomu krámu po 9 letech konečně sednout. :D

19.2.2015 | 13:29:41
Fery95

Kobra 11 to je kklasika dokonce jsem se k ni z5 vrátil a koukám od začátku sice už by to měli přejmenovat na co přežije Semir Gerkhan ale pořád na to rád koukám :) Mc gyver tak to je klasika :) není co dodat a Walker texas ranger je taky skvělý

19.2.2015 | 14:01:09
CZtroll

Stargate SG-1 by tu mohla taky být :D

#78 Asha124
19.2.2015 | 15:48:33
Asha124

#77 CZtroll: Stargate a Pohotovost jsou dva seriály, které opakovaně sleduju už od devadesátých let a klidně se tím přede všemi pochlubím. Na tomhle seznamu nemá skvost jako Hvězdná brána co dělat…

19.2.2015 | 16:11:29
Camelia5

Pacifik a zmije mně nějak minuly. Jinak jsem koukala na všechny, teda mimo Stefanie, ta mě nebavila. A rozhodně se za to nestydím. Také jsem milovala Xenu, Herkula a Stargate. Tak jsem se dnes i dozvěděla jmeno McGyvera.

19.2.2015 | 19:14:02
Johnney

Jako ročník ´82 jsem zažil všechny. Přičemž MacGyver a Vražedné pobřeží byly moje srdcovky. Ale nejvíc jsem si užíval jiný seriál. Sice po něm teď už ani pes neštěkne, ale byl to A-TEAM. A najde se tu někdo kdo mi poví, co spojovalo do posledního všechny díly (kromě postav samozřejmě)?

#104 aegispotae
19.2.2015 | 20:03:48
psychko

Jsem zabořen do netu a seriálů až nyní v důchodě a před lety byly seriály pro mne spíše vedlejším produktem.Nicméně stále jako klasiku beru Akta a Lost-co bylo před a následně potom byl slabý odvar

#140 Amigo65
19.2.2015 | 21:48:04
EndyCZ

JAG, Medicopter, Kobra 11 a když jsem byla jako malá nemocná, tak dopoledne dávali Stefanie, tak jsem občas koukla :D

19.2.2015 | 23:00:02
Aerin

Super článek, těším se na další. Až doteď jsem si myslela, že jsem na seriály moc nekoukala, ale po přečtení jsem zjistila, že jsem znala všechno z uvedeného výběru. Něoc jsem sledovala skoro pravidelně, některé díky mamče a babičce a něco, když to náhodou běžela. Ale fakt z každého seriálu aspoň pár epizod jsem viděla. A to zdaleka nejsou všechny seriály té doby. Takže těším se na další články. :-D

19.2.2015 | 23:52:10
TNO95

Komisař Rex? Star-gate? Big Ben :D Ale hlavně Hercules a Xena a Strážci Vesmíru :D

20.2.2015 | 0:00:51
TNO95

Buffy, Jake a Tlusťoch a možná si dozítra vzpomenu ještě na další :D

20.2.2015 | 0:02:51
TNO95

Krok za Krokem, a diagnóza vražda :D

20.2.2015 | 0:07:14
DixiePixie

Já žrala ještě i Sedmé nebe :D To zatím v diskuzi nepadlo, ne? :D

#106 kath023
20.2.2015 | 11:50:50
Aimehenry

..jooo…seriály mé „mateřské dovolené“ :-D Ano..všechny jsem sledovala…některé jen okrajově jako zvukovou kulisu, ale jiné…dokonce i nahrávala. Je to nostalgie. A taková " Četa v akci"…to už prostě neseženu…

#130 Lucifrid
20.2.2015 | 13:55:36
verunkastaskova

Pacific Blue a Viper mi nic neříkají. Z MacGyvera jsem nevila ani jeden díl, ale všechno ostatní byly takové denní stálice (ať dobrovolně nebo z donucení). Je super si zavzpomínat. :D

20.2.2015 | 15:39:21
Ann Taylor

Jooo, Walker, Stefanie a Kobra, to bylo moje, když jsem byla malá :D Pamatuju si z toho kulový až na pár okamžiků, co mě rozbrečely :D

redaktor
20.2.2015 | 16:58:01
nick008

tak já ročník 86 si pamatuji všechny tyto seriály a další co bych jsem dal je odpadlík (lorenzo mamlas), to je vražda nachcala (pardon napsala), pak byl ochránce http://www.csfd.cz/…nce/galerie/?… , německý seriál klaun zahrál si tam i Juraj Kukura http://www.csfd.cz/…aun/galerie/?… a co si vzpomínám tak největší šaškárna co mi do dnes nahání kopřivku jen když slyším název!: http://www.csfd.cz/…5-esmeralda/

21.2.2015 | 3:50:09
peto166

mam pozrete vsetko okrem Doktorka Quinnová, Stefanie a Doktor z hor… :)

21.2.2015 | 9:58:51
morriss25

JAG, Medicopter 117, Walker a Kobra 11… To prostě bylo moje :D

21.2.2015 | 11:40:24
skrivanekdavid

kde je Odpadlík ? :)

21.2.2015 | 13:18:52
majka147

#20 Tomča: Ale je na http://tracker.cztorrent.net/ je 1,2 prvá polovička 3 série a 4 séria.. Ak dobre pozerám… Akurát si to sťahujem Vyzerá to zaujímavo… Ja som ročník 1998 čiže si to nemôžem pamätať ale keď som bola menšia stále to dávali … Takú Xenu a Herkulesa som kedysi rada pozerala :3 Potom rada som pozerala komisára Rexa, Kobru 11 alebo občas aj Walkera … Boli to všetko také seriály že človek nepozerá za sebou tie časti ale len keď sa nudí a ide to tak pozrie. Preto som ani jeden seriál nevidela komplet :D Teraz som si spomenula aj na Dona Mattea ale to bolo asi tesne po 90-tych rokoch. A teraz sa mi vybavuje aj nejaký seriál o nejakom švajčiarskom alebo rakusko alebo nemeckom hoteli ale či to boli 90-roky netuším a ani názov…A ešte je tu klasika Stargate a chodí v telke ešte dodnes :3

21.2.2015 | 14:01:28
Alenn

#68 HermiJ: taky taky :D ale MacGuyver by tu ani bejt neměl ten byl fajn

21.2.2015 | 14:54:17
E.T.

Znam je všechny, ale kampak se poděl: Hardcastle and McCormick u tohoto jsem se chechtal fakt dlouho. Odpad typu: Tak jde čas. Mladí a bohatí. Pohřbít do propadliště dějin.

#99 Kenneth
21.2.2015 | 16:08:17
sarii25

Já koukala na Školu zlomených srdcí…

21.2.2015 | 16:56:51
Kenneth

#97 E.T.: Nejlepší byl ten červený sporťák ;) super seriály na kterých sem vyrůstal a ještě mě napadl Airwolf hlavně si pamatuju znělku ;)

21.2.2015 | 19:58:39
21.2.2015 | 22:43:47
mrakoplas8

Som ročník 85 a okrem Stefanie som sledoval všetky tieto seriály. To, že som nevidel Stefanie dávam za vinu svojej mame :). Top bola Zmija a Walker. Ešte som si spomenul na seriál Chameleón, to bola pecka skoro ako Zmija. :)

22.2.2015 | 0:43:06
Oldtex

Dovolil bych si připomenout seriál Četa v akci (Tour of Duty)TV seriál, který běžel na TV Premiéra a skončil zároveň s tímto kanálem.

22.2.2015 | 12:05:02
Alibi

Člověk si připadá jak televizní maniak, kterým opravdu jsem :-). Viděla jsem snad všechny tady zmíněné seroše. Chybí mi tady Nulová šance, ale ta určitě bude v dálších částech.
#32 ked: Na youtube najdeš zpěváka a má tam i další krásnou píseň. Již jsem znělku hledala a stahovala :-).

22.2.2015 | 12:07:52
aegispotae

#80 Johnney: tak s tim bych souhlasil :-), lidi co se na rodili kolem 82 roku si uzili spousty a spousty serialu. Ja si ted napriklad vzpomel jeste na Robin Hood a Vilém Tell – to snad bezelo jeste na Magionu. A urcite nelze zapomenout na serial Mission Impossible… ikdyz to jsou serialy, za ktere by se clovek ani moc stydet nemusel :-) Ale urcite kazdy videl Beverly Hills 90210 a ten uz by se zaradit mohl :-)

Pokud jedete serialy, co videli lidi narozeni po 90 – tak to tam toho hodne odpadne…

#130 Lucifrid
22.2.2015 | 18:04:57
Adraj

Jako ročník 86 znám všechny – McGyver patří mezi srdcovky dodnes (pravda – když to šlo nedávno na Barandově tak to zase tak úžasný není), JAG je klasika stejně jako Walker. Pokud je možno připomenout něco do pokračování – klasiky A-TEAM, Hardcaste a McCornick, Krok za krokem, Jake a Tlusťoch, JumpStreet 21, Nulová šance nebo Airwolf už tu jsou uvedený. Já bych ještě přidal Blesk v ráji (mix Zmije a vražedného pobřeží s Hulkem Hoganem), Kutil Tim (s čím jiným si spojíte Tima Allena?) a především jeden z mých top seriálů té doby – Záchranáři (Police Rescue 1991 – tady „začínal“ Russel Crow)

22.2.2015 | 19:44:09
kath023

#40 herriete Lébl.: Jo,Komisař Rex,i tu Kobru 11 jsem jako malá žrala,a ještě pobřežní hlídku :D
#87 DixiePixie: To bylo taky super :D

22.2.2015 | 19:45:53
PenaPP

Narozen 1989 a většiny jsem byl pravidelným divákem, kromě Doktora z hor a Stefanie, z nichž jsem viděl jen pár epizod.

22.2.2015 | 22:12:06
seppi

ještě aj Police Rescue :D

22.2.2015 | 23:53:22
veronikados

Jeeejej… :) Narozená jsem 91 a já osobně bych tam musela mít ještě Komisaře Rexe a Čarodějky, ty hlavně. :) Kluci si hráli na Kobru 11 holky se zase hádali, kdo bude Phoebe. :D A o Simirovi, mé tajné dětské lásce o tom ani nemluvím. :D :D Jediný Medicopter mě minul, na ten zase koukala moje mladší sestra asi proto jsem ho nemohla vystát. Děkuju za vzpomínku na hezké časy.

23.2.2015 | 9:03:45
smoukii

To tady nikdo nekoukal na Želvy nindža??? Jsem teda ročník ´83 tak to možná bude tím :-) Jestli byl nějaký seriál mého dětství nej, tak tenhle – pamětníkům doporučuju pustit si aspoň znělku je to sentiment jak prase :-D No a k těm ostatním seriálům – zkusila dát dohromady svůj seznam, i když teda netuším, jak to šlo chronologicky za sebou.. a není to jen dětství, ale i puberta samozřejmě – asi jsem prostě jednoho dne přestala číst a začala po škole sjíždět jen TV seriály, jinak si nedokážu vysvětlit, že bych jich stihla tolik. Takže samozřejmě ty dětský Želvy nindža, Šmoulové a Disney (hlavně Gumídci, Kačeři, Rychlá rota, atd.), a dál Robin Hood, Vilém Tell, Kutil Tim, Vražedné pobřeží, Odpadlík, Kořeny, Jump Street 21, JAG, Záchranáři, Pobřežní hlídka, MASH, Walker Texas Ranger, Xena a Herkules (btw můj idol byl Ares :-) ), Star Trek, Hvězdná brána, Superman, Brutální Nikita, To je vražda napsala a Colombo. Profesionálové, Simpsni, Červený trpaslík a Přátelé už možná až po pubertě. Btw na Komisaře Rexe a MacGyvera u nás koukala jen babča :-D Jo no a ještě vlastně ty mladistvé, ale už jen čistě holčičí úlety: Beverly Hills, Krok za krokem a Doktorku Quinnovou (ten nakadeřenej zálesák se sekyrkou za pasem byl prostě boží :-) ) jsem sledovala i s mamkou, a sama jsem si dávala Divokýho anděla, Školu zlomených srdcí, Esmeraldu a Helenu a její chlapce. Je ale fakt, že z těhle holčičích jsem nikdy žádný nedokoukala do konce, protože to časem začal být vopruz – ale ze začátku jsem je baštila ukrutně :-D

#121 Aleais #130 Lucifrid
23.2.2015 | 12:25:22
molanmolab

Jo, znám a alespoň tu a tam viděl všechny. :)

23.2.2015 | 13:34:33
vacicak

az an Pacific Blue, jsem sledoval vsechno :D

23.2.2015 | 15:20:35
r4in

#57 Vopruz: Nejezdil náhodou v tom seriálu i na motorce? Taky by mě zajímalo, co to bylo zač. A zatímco třeba Walkera u nás točí pořád dokola, po Viperovi se země slehla.

23.2.2015 | 17:25:05
anushka

#62 Lucifrid: Souhlasím. Mám celou Buffy staženou a když není na co koukat, tak sáhnu vždy po ní. A pravda, 4, řada a výš jsou úžasné.

webmaster
23.2.2015 | 20:05:07
Gingger

Chybí mi tu Xena :/

24.2.2015 | 17:45:13
OGSAA

chyba mi tu knight rider (starší)

24.2.2015 | 21:21:27
Asha124

Teď jsem si ještě vzpomněla na seriál Zorro :-D

24.2.2015 | 21:50:19
Jordan

Vražedné pobřeží a Dr. Quinn,to bylo nej :D

25.2.2015 | 7:51:35
Anavrin

Seríály mého mládí :-) Krom Zmije a Modrého Pacifiku jsem viděla něco ode všeho. (Ale doktor z hor mě nikdy zrovna nenadchl.) Nej byla Kobra 11 s Tomem, Stefanie a Vražedné pobřeží.

25.2.2015 | 15:59:43
Aleais

Tak Kobra 11 je úplná klasika, ale keď ju spomínate, tak Vám tu celkom chýba Komisár Rex, ale takého Vipera si vôbec nepamätám, takže by som ho nahradila skôr Komisárom Rexom. Inak som sledovala voľakedy niekoľko z týchto seriálov. Walkera som videla len občas, pár dielov, to isté sestričku Stefanie, ale Doktorku Queenovú ( :D keď som bola malá, volala som ju Kmínová) som sledovala celkom dosť aj na McGayvera si pamätám. :) Nj, som ročník 89, takže to celkom sedí. Inak Doktora z hôr som nikdy nemala rada, to isté ani Medicopter.

25.2.2015 | 20:40:40
Aleais

#110 smoukii: Ja som 89 ročník ale Ninja korytnačky si celkom dobre pamätám. :D Veď to frčalo keď som bola decko. :)

25.2.2015 | 20:42:34
Jane92

Většinu z těchto seriálů jsem sledovala, krásná nostalgie :) ještě bych dodala, že jsem měla hodně ráda seriál Směr jih :)

25.2.2015 | 23:19:04
Bob121

#13 Lucifrid: A co „Okres na severu“, „Zena za pultem“, „Muz na radnici“ a tak … To byly teprve akcni sceny :-D Sakra ;)

#130 Lucifrid
26.2.2015 | 2:07:43
Sayuri-chan

Walker a Cobra boli topka :D Aj ked trochu mi tu chýba Komisár Rex :D Jeho som tiež ako dieťa rada pozerala. Ach, staré dobré časy :D

26.2.2015 | 9:43:19
Lerry

No osobně v této desítce postrádám Dallas , to byla v té době hitovka :-) . Sledovala jsem Vražedné pobřeží a havajské košile po vzoru seriálového krasavce Nicka Slaugthera nosili v létě snad všichni :-).

26.2.2015 | 21:20:49
Denii

Mám pěkné mezery :D sledovala jsem jenom Stefanie, Kobru 11, Medicopter 117 a samozřejmě Walkera :D

28.2.2015 | 0:01:07
Hoot77

Já mám asi vážně úchylku, já viděl všechny zmiňované seriály… :-)

28.2.2015 | 0:30:15
kanana

Sice jsem narozená až na samém konci 90. let, ale Kobru 11 a Medicopter 117 jsem jako malá strašně žrala, bylo to daleko lepší než pohádky :D A z většiny ostatních jsem taky viděla aspoň pár dílů, protože se na to dívali rodiče, babičky a tak… :D Na Doktorku Quinnovou se babička dívá ještě teď :D

28.2.2015 | 8:15:18
Neasi2

JAG :D

1.3.2015 | 1:00:06
Lucifrid

#88 Aimehenry: Jo, Četa v akci, to bylo něco – I see a red door and I want it painted black. No colors anymore, I want them to turn black…

#104 aegispotae: Ach ano, Robin Hood a Vilém Tell a celý Magion a Vega… kde jsou ty časy…

#110 smoukii: Myslím, že až na toho Trpaslíka (ano, stydím se) a Esmeraldu, jsem snad viděla všechno. A ano, Ares byl buh. <3 Skoda ho, hocha

#123 Bob121: Ne, ani jedno z toho, na ceskou tvorbu jsem nikdy moc nebyla a v dospelosti uz vubec :)

webmaster
1.3.2015 | 1:38:15
Analia1998

Aj teraz máám ešte stále rada Kobru 11, je to najlepší kriminálny seriál. :) :) :) :) :) najviac sa mi tam páčia tie búračky a moji najpartneri Semira sú Jan Richter a Chris Ritter :) :) :) :)

1.3.2015 | 10:01:29
Chuck_Norris

Zajímá mě akorát jediná věc… Jaktože nejsem na prvním místě tohohle žebříčku?

1.3.2015 | 15:39:48
majka147

Ale to ste vážne zabudli na MAJSTRA N ? ♥ ♥ ♥

1.3.2015 | 21:32:30
kubito76

A co takhle Neri dívka moře nebo Sabrina mladá čarodejnice

2.3.2015 | 16:00:42
Alex02

no jasné, všetky tieto seriály sa u nás doma sledovali – lenže iné sa ani nemohli, keďže iné sa v TV ani nevysielali! :) ale za seba môžem vyhlásiť, že do dnešného dňa som videl z Walkera, Vraždného pobrežia a Doktora z hôr maximálne tak 15 minút, ale všetky ostatné som sledoval :)

2.3.2015 | 17:44:04
Callysto

Jsem pamětnice, takže tyhle seriály znám, jen Kobra 11 mne poněkud štvala a z té jsem viděla jen první série. Ale není tu zmíněn můj oblíbený australský seriál Záchranáři. A pak ještě dál do minulosti, co třeba Dempsey a Makepeacová, ten seriál je sice starší, ale pustili ho v televizi až někdy v roce 1990. A kdyby se šlo až do 80. let, tak připomínám asi nejlepší ztvárnění Robina Hooda z roku 1982?.

#144 Lucifrid
2.3.2015 | 23:39:26
RedRose

Sledoval jsem vsechny az na Dr. Quinn, Stefanii a Doktora z hor… Ty jsem neskousnul ale z těch ostatních asi znám všechny a opravdu jsem je vsechny mel moc rad :-)

4.3.2015 | 0:54:28
Oldtex

for 136: V tom případě Randal a Hopkirk – opakováno začátkem 90tých let a Bonanza

#144 Lucifrid
4.3.2015 | 15:11:32
Amigo65

#7 Scarity: Sory, ale nesouhlasím. Xena a Herkules jsou mnohem přujatelnější než Kobra. Stefaniii jsem nesledoval, jinak ale asi od všeho kousek, McGyvera komplet!

7.3.2015 | 10:07:40
Amigo65

#81 psychko: Zdravím spoludůchodce, a co takhle MAS*H. Na ten se i můj syn kouká pořád dokola, a myslím, že ho zná už téměř zpaměti.

#144 Lucifrid
7.3.2015 | 10:19:40
Asta321

Ja som pozerávala Kobra 11, Medikopter 117 a Walker :)

7.3.2015 | 18:46:27
Grengr

většina mi něco říká, ale Kobra 11, Walker a Medikopter to byla každodení diskuze ve škole :D a to jsem ročník 97 :D a ještě bych chtěla připomenou Ženatý se závazky

7.3.2015 | 19:05:16
Giros/Matis

Viděl jsem a sledoval všechny seriály co tu jsou napsané a za sebe se vůbec nestydím, že jsem na ně koukal. Tenkrát existovaly v televizi jen programy ČT1, ČT2, NOVA a PRIMA a online seriály tenkrát ještě nebyly a ani nebyl takový výběr seriálů jaký je dnes. Takže za mě byly na tu dobu seriály moc povedené a některé z nich předčí i většinu z nich, které existují dnes jako např. Kobra 11 nebo JAG.

7.3.2015 | 19:45:29
Lucifrid

#140 Amigo65: Jo, M.A.S.H jsem viděla milionkrát. A dones si s nábožnou opatrností občas prohlížím a čtu Velkou knihu o MASHi :)

#136 Callysto: Robin byl a je legenda :) A ta Marion! Jak já chtěla mít cop jako ona! Jo a Dempsey a Makepeacová byli totálně cool :D

#138 Oldtex: Ja už myslela, že Randala a Hopkirka už nikdo nezná :D

webmaster
7.3.2015 | 19:49:16
Kenneth

snad to nesmažou ale na YT (youtube) je pár dílů Vražedného pobřeží

9.3.2015 | 19:28:42
Komediant

JAG jsem sledoval, když jsem na něho zrovna narazil v TV. MacGyvera si občas pustím i teď. Stefanie, když nebylo v TV nic jiného :) Kobru 11, jsem sledoval strašně dlouho, ale teď už mě to nebaví, jsou lepší seriály. Walker, Texas Ranger je klasika, viděl jsem všechny díly a v budoucnu mám v plánu se podívat na všechny díly znovu. Vražedné pobřeží jsem viděl párkrát, ale ani jsem nevěděl, že se to tak jmenuje. Zmiji jsem nikdy neviděl, ale nejspíš to napravím. Medicopter 117 jsem sledoval, ale je to hrozná blbost. Modrý Pacifik jsem nejspíš nikdy neviděl. Doktorka Quinnová byl dobrý seriál, viděl jsem hodně dílů :D Doktor z hor je sice blbost nehorázná, ale když nic lepšího v TV nebylo, tak jsem ho stejně sledoval.

19.3.2015 | 13:12:16
pidalin

Jsem narozenej v roce 91 a na některý ty seriály jsem už uplně zapomněl. Teď když si pustim ty úvodní znělky tak mi to najednou docvakuje že jsem na to jako malej koukal. ;-) Strašná nostalgie. Co si pamatuju dobře je samozřejmě MacGywer a Walker a nestydim se za to, JAGa jsem nesnášel (stejně jako nesnášim dnešní kriminálky), z Tropical Heat si pamatuju jak tam ňákej týpek jezdil v modrym jeapu (to je všechno co si z toho pamatuju). :-) Ty Německý seriály až na Kobru 11 jsem uplně k smrti nesnášel, stejně jako telenovely. Co mi v tom seznamu ještě chybí je Odpadlík (když se na to ségra chtěla koukat tak nemělo smysl se s ní hádat) a pak pozdějc v 90. letech asmozřejmě Hvězdná Brána, ale to už si pamatuju moc dobře. Některý ty seroše co běžely když mi bylo třeba 6, 7 tak to je fakt nostalgie když slyšim ty znělky. PS: Když máma koukala na doktorku Quinnovou tak to jsem fakt nesnášel, teď na to koukam taky. :-D

11.9.2015 | 15:51:42
pidalin

Ale tu kobru 11 by už fakt měli zrušit, poslední díly na který se dalo koukat jsou tak 10 let starý.

11.9.2015 | 15:53:27
BadExHuman

Tak jediné co jsem nikdy neviděl je Modrý Pacifik. Jinak vše jsem koukal, ale nejoblíbenější stejně zůstane JAG, Kobra 11 a Zmije. :)

18.2.2016 | 14:56:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z