Druhý týden přinese seriál WandaVision a na Netflixu začne nová řada Disenchantmentu

Druhý týden přinese seriál WandaVision a na Netflixu začne nová řada Disenchantmentu

První týden nového roku je za námi, tak se pojďme podívat na to, co nám přinese týden druhý. Jaké novinky a seriálové návraty nás čekají?

31 0
10.1.2021

Každý týden přináší řadu seriálových novinek a nespočet seriálových návratů. Abyste byli v obraze, co nás tento týden čeká, tak tu máme krátký přehled, ve kterém se dozvíte vše podstatné a nic vám tak neunikne.

WandaVision (Disney+)

Tento týden bude Disney+ pokračovat se svou vlastní tvorbou. Tentokrát rozšíří své další universum o nový titul. Ve světe Marvel Comics si tak najde své místo WandaVision. Wanda Maximoff vytvoří alternativní realitu, ve které bude naživu i Vision. My tak budeme mít možnost sledovat jejich osobní život. Postupně však Wanda začne přicházet na to, že nejde o skutečnost. Celkem nás čeká devět epizod a již 15. ledna si budeme moci přehrát dvě.


Řekněme si rovnou, že je to od Disney+ poměrně odvážný krok. Seriál plný romantiky bychom ze světa MCU určitě nečekali. Tak věřme, že seriál bude spíše podle komiksů. Naštěstí, pokud to studiu nevyjde, tak o dva měsíce později si bude moci zlepšit reputaci seriálem The Falcon and The Winter Soldier a o další dva měsíce později se můžeme těšit na příchod Lokiho.

Thumbnail Play icon


Další seriálové návraty a novinky

Již zítra ráno začne na stanici STARZ třetí řada seriálu American Gods. Vrátíme se tak do světa plného bohů.

Kromě toho se již zítra budeme moci podívat do života jednoho z nejlepších golfistů světa. HBO si pro nás připravilo dvoudílný dokument Tiger o Tigeru Woodsovi, kde se podíváme na jeho začátky, zlatou éru, ale i jeho strmý pád. Závěr dokumentu se pak bude věnovat jeho velkému návratu.

Od 13. ledna se na FOXu dočkáme začátku druhé řady psychologické kriminálky Prodigal Son.
Stejný den pak na FOXu startuje čtvrtá řada seriálu The Resident, kde se podíváme do lékařského prostředí.

Návraty nás čekají na The CW, kde 13. ledna bude pokračovat hororová antalogie Two Sentence Horror Stories.

Na ABC se pak dočkáme nové komedie Call Your Mother. Za seriálem stojí Kari Lizer, která jistou dobu produkovala seriál Will & Grace. V této novince se matka rozhodne vstoupit do životů svých dětí, díky čemuž si uvědomí, jak moc matku potřebují.

15. ledna nás pak na Netflixu čeká celá druhá řada animované komedie Disenchantment.

AppleTV plánuje na 15. ledna začátek druhé řady seriálu Servant.

A 13. ledna nám Hulu nabídne další novinku s názvem Everyone Is Doing Great. V této komedii se podíváme na dva herce, kteří mají svou největší slávu za sebou. Seriál, který je proslavil skončil již před pěti lety. Teď se Seth a Jeremy snaží protlouct životem, ve kterém jsou si vzájemnou oporou.

Na jaký seriál se v tomto týdnu nejvíc těšíte?

Foto: Disney+Diskuze /8

1Bobesh1

Pořád nevím, co od toho WandaVision čekat…

#2 Fat Tony #5 akashko12
admin
11.1.2021 | 8:38:04
Fat Tony

#1 1Bobesh1: Ani ja, ten trailer na mňa pôsobí nejednoznačne

#5 akashko12
11.1.2021 | 10:09:11
LuciusSVK

Na mňa aj ten Loki pôsobí čudne + Winter soldier…prečo nepokračuju v Daredevilovi a Punisherovi ?

#4 1Bobesh1
11.1.2021 | 11:27:41
1Bobesh1

#3 LuciusSVK: Protože Disney+ chce mít tvorbu s PG-13 :)

admin
11.1.2021 | 11:41:28
akashko12

#1 1Bobesh1: #2 Fat Tony: Ja si myslím že tie sitkomové scény čo boli v traileroch budú v prvých 2 alebo 3 častiach a potom postupne začne ísť do tuhého a začne to tým marvelovským štýlom ktorý máme všetci radi. Tým som chcel povedať že sa netreba báť toho že to bude nudné alebo málo šťavnaté pretože nejaké napäté, akčné a zaujímavé scény tam určite budú, toho sa netreba obávať :).

#7 Milano33
redaktor
11.1.2021 | 12:41:46
Billy the Kid

Marvel mě zatím v ničem nezklamal, takže nepochybuji o kvalitě :)

#7 Milano33
11.1.2021 | 12:59:39
Milano33

#5 akashko12: a ja práve dúfam, že sa tak nestane :). WandaVision a Loki majú obrovký potenciál sa oddeliť od už ináč dosť rutinného Marvelu a jej všade zaužívanej základnej premisy. Konečne je nádej na zmenu a snáď sa jej naplno chopia. Bol by som veľmi sklamaný, keby sa zase vrátili späť k tomuto stereotypu. Nech sú WandaVision a Loki šialený a bizarný, nemám s tým najmenší problém, od začiatku bolo jasné, že ide o experiment. Pokiaľ chcete klasickú Marvelovku, počkajte si radšej na serál The Falcon and The Winter Soldier ;).
#6 Billy the Kid: mňa áno… Captain Marvel, The Incredible Hulk

#8 akashko12
12.1.2021 | 11:30:58
akashko12

#7 Milano33: Máš pravdu, WandaVision má naozaj veľký potenciál. Nevadilo by mi keby to bolo sitkomovím štýlom (len to musí byť zaujímavé a musí to mať šťavu :) ) a taktiež by mi nevadilo keby to spravili tým klasickým MARVEL štýlom. Takže tak či tak sa na to veľmi teším, od zvedavosti ma už ide roztrhnúť xD.

redaktor
12.1.2021 | 12:50:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů