Připravte se na seriálové září přehledem novinek

Připravte se na seriálové září přehledem novinek

Nová seriálová sezóna nám letos začne pozvolna. Máme tu sice září, ale řada stanic, zvláště ty velké pětky, odsouvají data premiér na pozdější dobu. I přesto nám září naservíruje spoustu zajímavých novinek. Pojďme se podívat, co se na nás chystá.

14 0
1.9.2020

Zdá se, že nová seriálová sezóna 2020/2021 rozhodně nezačne ve velkém. Prozatím tu nemáme žádný standardní přehršel novinek, který se na nás valí již od září. Rozhodně to neznamená, že si letos nepřijdeme na své. Televizní stanice a streamovací služby stále objednávají novinky ve velkém, jen produkce je o něco pomalejší. I tak to vypadá, že si v září budeme mít z čeho vybírat.

Netflix

Netflix si pro nás připravil nemalý přísun novinek. Díky jeho mezinárodní nabídce si můžeme vybírat seriály z různých koutů světa. Například hned první novinka, Young Wallander, nás zavede do Švédska, kde začíná u policie pracovat nový komisař. Jeho počínání budeme moci sledovat od prvního případu.
Následně se vydáme opět do vesmíru v dramatu Away. Emma Greenová bude muset na čas opustit svou rodinu, aby se mohla zúčastnit zrádné mise s nejasným výsledkem.
Ryan Murphy pokračuje ve své tvorbě pro Netflix a hned v další novince se jménem Ratched přivede na tuto streamovací službu i Sarah Paulson. Ta se nám představí jako paní Ratchedová, která vede ústav pevnou rukou.
Věděli jste, že Sherlock Holmes má sestru? Právě ta se nám představí v novince s názvem Enola Holmes. Enola bude pátrat po ztracené matce, během čehož bude chtít přelstít svého bratra.
V novince The Duchess se zaměříme na svobodnou matku, která žije pro svou dceru. Nyní začne zvažovat možnost druhého dítěte, což chce probrat i s otcem své dcery.
Že i muži mohou být závislí na oblečení, se přesvědčíme v seriálu Sneakerheads, Devin se opět začne zajímat o tenisky.
V dalších dvou novinkách se podíváme do Jižní Koreje, představí se nám Record of Youth a The School Nurse Files.


(S Netflixem se vydáme na dobrodružnou misi; Foto: Netflix)

HBO

Na HBO si přijdou na své fanoušci nadpřirozena. V seriálu The Third Day je Sam přitahován k tajuplnému ostrovu, kde žijí zvláštní obyvatelé. Ve druhé novince, We Are Who We Are, budeme sledovat mladíka z vojenské rodiny, který začne poznávat své skutečné já.

HBO Max

HBO Max tentokrát drží žolíka. Seriál původně připravovaný pro TNT byl přesunut na novou streamovací službu, což doufejme byl krok správným směrem. Raised by Wolves nám představí dva androidy, kteří jsou pověřeni úkolem vychovat lidské děti na záhadné panenské planetě. Když se zdá, že se rozvíjející se kolonie lidí rozpadne kvůli rozdílným náboženským myšlenkám, androidi zjišťují, že řídit víru lidí je zrádný a obtížný úkol.

Acorn TV

The Sounds se nám představí Meggie a Tom, kteří se odstěhovali od Tomovy rodiny, aby měli klid. Jenomže krátce po přestěhování Tom zmizí. Meggie začne zjišťovat věci, které ji budou šokovat.

Starz

Na Starz se pro nás chystá spin-off k seriálu Power s názvem Power Book II: Ghost.

(Na HBO Max budou androidi vytvářet nové lidstvo; Foto: HBO Max)

Hulu

Hulu má pro nás další netradiční komedii s názvem Woke, kde se nám představí úspěšný karikaturista, jenž zničehonic bude muset začít opět od píky.

Quibi

Další rychlovka od Quibi, Wireless, nám přinese příběh o mladíkovi, který měl autonehodu. Má k dispozici jen mobilní telefon, jinak vůbec nic. Zachránit ho tak může něco, co celou dobu studuje. Zároveň jeho telefonu dochází baterie a čas se mu tak krátí.

FOX

Na FOXu se po smrti bohatého majitele televizní stanice jeho rodina dozví, že měl tři nemanželské děti. To by možná pro rodinu nebyla až taková rána, ale všechny tři děti jsou zahrnuty i v jeho poslední vůli. Filthy Rich nám tak nabídne napínavou podívanou.

(Sarah Paulson budeme moc sledovat v Ratched; Foto: Netflix)

Amazon Prime

Amazon bude sázet na předělávku úspěšného britského seriálu, když nám představí svou verzi seriálu Utopia.

Showtime

Velmi diskutovanou novinkou je The Comey Rule, která bude uvedena na stanici Showtime. V tomto seriálu se nám představí i postava Donalda Trumpa, za což mnozí seriál odsuzují a jiní ho vítají. V Americe je totiž těsně před volbami. Seriál nám nabídne příběh nového ředitele FBI.

Sky

Na Sky se dočkáme premiéry seriálu Two Weeks to Live, ve kterém se mladá žena rozhodne vydat na misi, aby uctila smrt svého otce.

Na jakou novinku se v září nejvíce těšíte a kolik jich již teď máte v Bedně?Diskuze /8

Godrick

Nezapomneli jste náhodou na The Boys, tu největší pecku září?

#2 tominotomino
1.9.2020 | 18:44:15
tominotomino

#1 Godrick: Článek je o novinkách. The Boys není nový seriál.

#3 Godrick
webmaster
1.9.2020 | 18:47:42
Godrick

#2 tominotomino: Ok, v tom případě Raised by Wolfs… :)

1.9.2020 | 18:55:04
antty

Díky za přehled novinek, taky mě zaujal pouze RbW a možná Third day, ale to ještě ani ne moc, takže uvidíme podle času. Jinak by článek potřeboval trošku zkorektovat, teda spíš ta první část (anotace a to u Netflixu) – je to takové zhuštěné/nepřeh­ledné, pár překlepů a vůbec netuším, čeho se má Emma Green zúčastnit.

#7 KevSpa
webmaster
1.9.2020 | 20:33:33
Svjatogor

Away + Ratched + Raised by Wolves + Black Narcissus (někdy na podzím od BBC ze staré dobré Angile… sorry… Indie).

1.9.2020 | 21:05:53
Rik

Raised by Wolves

1.9.2020 | 21:49:57
KevSpa

#4 antty: Korekce provedena, ale obsahově do toho nechci autorovi moc hrabat. Opravila jsem hlavně chyby a překlepy.

webmaster
2.9.2020 | 8:44:17
Magdalena888

Away,Enola Holmes,Power Book II: Ghost,Utopia (2020),Young Wallander – ale uvidíme – nakouknu a proberu z těchto

2.9.2020 | 11:02:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů