El Caso Alcàsser (Vraždy v Alcàsser)
100/100 - 1×

El Caso Alcàsser(Vraždy v Alcàsser)(The Alcàsser Murders)

Nové výslechy a aktualizované analýzy vrhají světlo na události z roku 1992, kdy byly ve Španělsku zavražděny tři dívky.

Španělsko | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Dokumentární

S01E05: An Ending

S01E05: An Ending

Proces končí a je odhalen osud obžalovaného.

cz sk
14.6.2019
50 minut

O desetiletí později lze stále pozorovat a cítit dopad případu na španělskou společnost a kulturu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
olouch02

Tak nejdřív jsem po dokoukání prvního dílu byla zmatená z toho co se může dít po tak tragické události – je vidět že otec cítí bolest ze ztráty dcery a pak se ,,zbláznil" a media taky. Stal se z něj fanatik a zfanatizoval media i celou zemi. Taková neúcta k pozůstalým od medií atp. Hrůza jak vláčej ty rodiče po rozhovorech a oni jdou jak loutky ve snaze pomoci zjistit co se stalo. No a pak jsem, během těch měsíců a let kdy poukazovaly na nějaké nesrovnalosti během vyšetřování, měla pocit že se z toho pro něj stalo zaměstnání které financovaly lidi kteří mu dlouho naslouchaly.

15.3.2021 | 9:02:21

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama