ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S01E01: 24 Hours

S01E01: 24 Hours

Typický den naplněný traumami sbalí ER.

cz sk
19.9.1994
42 minut

Mark Greene, pod tlakem své manželky, zvažuje, že opustí kraj, aby se připojil k soukromé praxi, která by mu poskytla mnohem vyšší plat. Když se budova zhroutí, přinese se více obětí. Noví studenti medicíny začínají střídat ER, mezi nimi John Carter, nezkušený student třetího roku. Jak den pokračuje, Dr. Peter Benton operuje u pacienta s aortální aneuryzmou, což je procedura obvykle prováděná vedoucími pracovníky; a sestra Carol Hathawayová je přivedena do ER po sebevražedném pokusu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama