ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S01E21: House of Cards

S01E21: House of Cards

Deb a Carter zuřivě soutěží o postupy poté, co jim Benton řekne, že jejich knihy jsou splatné o týden dříve, než bylo dříve oznámeno.

cz sk
6.4.1995
42 minut

Deb se dopustí téměř smrtící chyby u pacienta, zatímco se snaží držet krok s Carterovou. Dougův vztah s Diane Leedovou pokračuje. Benton a Jackie se rozhodnou dát svou matku do domu. Mark je postaven před soud na konferenci M&M týkající se případu Jodi O'Briena. Chloe se vrací

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama